Heineken Oldtimer Toertocht VI mee en geef jezelf nog op! 8 De redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 6321, Frea Lodewijk (Bouwbureau FINS) tst. 6099, Renske de Laat (Lasswell Communicatie) tst. 7074 of 06-53346447, Manon van Veenendaal (Verpakken) tst. 7216, Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf/BTD-UC) tst. 7221/6452. Redactieadrr Renske de Laat, BK 2.15, Z/Wou. E-mailadres: Leven in de Brouwerij. BrowseHuis: Heineken Nederland Organisatie - Heineken Nederland Supply - Leven in de Brouwerij. D( nlev datum Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij verschijnt 16 juni 2004. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 4 juni worden ingeleverd. De 3e prijswinnaars Dit jaar werd de zesde Heineken Oldtimer Toertocht verreden. Deze keer in Alkmaar, speciaal ter gelegenheid van het 750-jarig bestaan van deze stad. Na de afgelopen vijfjaar steeds door de weergoden voorzien te zijn van mooi weer, lieten zij het dit jaar wat afweten. Met af en toe een zonnetje, was het toch prima weer voor een toertocht. Om een uur of vijf in de middag kwamen de eerste equipes weer bij Heineken Brouwerijen Alkmaar binnen, waar na het gezamenlijk nuttigen van een chinees buffet, overgegaan werd tot de prijsuit reiking. Naar aanleiding van de slechte weersver wachting waren er dit jaar wat minder deelnemers dan voorgaande jaren. Maar de twintig equipes die aan de start ver schenen, waren in elk geval in een goede stemming en benieuwd naar de route die dit jaar door Rob Hofenk en Bert Allewijn was uitgezet. De dag begon, zoals gebrui kelijk, met een kopje koffie. Dit werd aan geboden door Heineken Brouwerijen Alkmaar waar wij deze dag te gast waren. Hierbij een woord van dank voor de geweldige ontvangst die ons ten deel viel. Tijdens de rit die dit jaar een lengte had van 117 km, werden de deelnemers verrast met een tussentijdse behendig- heidsproef. Hiervoor was een hellingproef bedacht met als test een ei achter het achterwiel. Als het ei heel bleef, werd dit beloond met 100 punten. Als tussenstop was een bezoek aan het Airborn Recovery museum ingepland. In dit museum zijn resten van in de oorlog neergestorte vliegtuigen te zien die door vrijwilligers zijn geborgen. Ook een bezoek aan de Zaanse Schans behoorde tot de mogelijk heden. Voor hen die toch iets anders zochten, hadden we een bezoek aan een papegaaienkwekerij geregeld. Een paartje van deze vogels kost bijna evenveel als een goede oldtimer... De le prijs was voor equipe 21: Henk Bont Anouk Krabbe met 1300 punten. Zij reden een Jaguar MK2. De 2e prijs was voor equipe 02: Mark van Rijn Frank Leerkotte met 1280 punten. Zij reden in een Triumph TR6. De 3e prijs was voor equipe 06: Toine Mark Schouten met 1233 punten. Zij zaten achter het stuur van een Triumph Spitfire. Uit de reacties die wij als organisatoren mochten ontvangen, is ons gebleken dat de deelnemers zeker zo veel plezier aan de tocht hebben beleefd als wij hebben gehad bij het organiseren en de uitvoering. Het organiserend team, Cees de Jager, Bert Allewijn, Bert Hofenk, Cor Vlietstra en Jaap Kooi De grote HON-schoonmaakactie staat voor de deur. In het vorige nummer lieten we al weten dat deze woensdag 16 juni van 12.30 -15.00 uur plaatsvindt, met als afsluiting de jaarlijkse Brouwerij-barbecue. Mochten jullie je nog niet hebben aangemeld, maar wel mee willen doen, dan kun je je nog steeds aanmelden via je leidinggevende. Voor algemene vragen over deze actie kun je bij Carola Verkerk of Marlies Wijckerheld Bisdom (BTD) terecht. Help mee de Brouwerij schoon te houden en geef jezelf op!

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 8