Eerst denken voor je iets doet! Geslaagd! 4 4 Ongevallen met verzuim 2004 Heineken open bridgedrive 5 juni 2004 Gratis inschrijven Tot ziens op 5 juni!!! Heineken 7 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Het grafiekje geeft duidelijk aan dat het niet goed gaat met het aantal ongevallen met verzuim. Dat aantal is duidelijk te hoog. De prognose voor 2004 was één ongeval met verzuim per maand. In het eerste kwartaal is deze prognose aardig uitgekomen, echter in april is het aantal ongevallen duidelijk te hoog. Als ik deze ongevallen analyseer, kom ik tot de conclusie dat ze eenvoudig te voor komen waren door even beter op te letten of na te denken voordat je wat doet. Om de goede lijn weer op te pakken, mogen in de komende drie maanden eigenlijk geen ongevallen met verzuim plaatsvinden. Dit is te realiseren als iedereen goed oplet en ook even nadenkt voordat hij of zij iets doet wat niet tot de standaard werkzaam heden behoort. Tot nu toe (25 mei) zijn er in mei nog geen ongevallen met verzuim gemeld, dus ik heb goede hoop. Bart van Eunen 1 I I 1 I 1 111111 1 jan. febr. mrt. apr. mei jun. jul. aug. sept. okt. nov. dec. Werkelijkheid Prognose voor 2004 Na vele cursusmiddagen zijn tien van de twaalf deelnemers voor de EHBO-cursus geslaagd. Woensdag 12 mei werden de diploma's door bedrijfsarts Peter Holtshuis uitgereikt. De cursus werd verzorgd door Dirk Blom, bedrijfsinstructeur EHBO. '".*t wu~z Op de foto van links naar rechts: Dirk Blom, Henk Koens, Wim Spruit, Anand Oedjagirsing, Erwin de Winter, Henk Oexman, Jeffrey Naslomiam, Brechtje Langenhuijsen, Marcel van Wanrooij, Dick Zandbergen en Peter Holthuis. Niet op de foto maar wel geslaagd: Joost Paardenkopen Deze drive wordt georganiseerd door de Heineken Bridge cub Zoeterwoude (HBZ) en start zaterdagmiddag 5 juni om 13:00 uur. Dit is een mooie gelegenheid om eens kennis te maken met de gezelligheid bij HBZ! Alle Heineken medewerkers, actief of niet actief, mogen inschrijven. U mag zich per persoon of per paar inschrijven. Eén van het paar moet natuurlijk een Heineken medewerker zijn. Verder kunnen alle leden van HBZ en de vaste invallers inschrijven. U kunt zich vóór 5 juni opgeven bij Marianne en Jan Voogel (0174-298860 of niar.janvoogek4 tiscali.nl) Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 7