WIE IS Leo Keijzer (44) Antonio Melicio 25 jaar in dienst 25 jaar in dienst productspecialist Brillen/Otoplastieken PROFIEL O 4 Wat doe je voor werk? "Ik werk voor Intersafe-Groeneveld, de huisleve rancier van Heineken Zoeterwoude en Den Bosch voor persoonlijke beschermingsmidde len. Daaronder vallen twee specialistische produc ten: correctie veiligheidsbrillen en otoplastieken (op maat gemaakte gehoorbeschermers), waar ik me voornamelijk mee bezighoud. Een keer per week, op dinsdagmid dag, ben ik bij Heineken en houd ik spreekuur, ledereen kan gewoon zonder afspraak binnenlopen. Ik doe dit werk niet alleen bij Heineken, maar bij diverse bedrijven. Ook daar heb ik iedere week spreekuur. Daarnaast houd ik me bezig met de verkoop van de persoonlijke beschermingsmiddelen en geef ik voorlichting bij bedrijven over oog- en gehoorbescherming." Wat zijn de leukste elementen in je werk? "Het werken met mensen. Dat is het leukste wat er is. Alle verschillende mensen die je in je werk tegenkomt, aan te voelen en te sturen." Wat is je thuissituatie? "Ik ben getrouwd en heb twee zoons van 11 en 15 jaar oud." Wat doe je voor de ontspanning? "Squashen en muziek maken. In ver enigingsverband oefenen we en geven we zo nu en dan een concert. Ik bespeel zelf slagwerk en de bas tuba, een groot blaasinstrument." Waar heb je bewondering voor? "Mijn ouders. Als je ziet hoe die het vroeger bij hen gereild en gezeild hebben. Nu ik er zelf voor sta, heb ik daar bewondering voor." Wat is je grootste ergernis? "Onrecht." Antonio Melicio is 1 mei 1979 in dienst getreden en begon op Colonne 2 als bedieningsman. Colonne 2 was toen nog een binnenlandlijn. Antonio heeft na de Colonne 2-periode zo'n vijftien jaar als kwaliteitsmedewerker in de V.K.W.D (Verpakken Kwaliteits dienst) gewerkt, alwaar hij het altijd prima naar zijn zin heeft gehad. Toen de integratie van kwaliteit naar de lijn een feit was, is Antonio als operator weer op Colonne 2 komen te werken. De colonne was inmiddels een exportlijn. Onder het genot van koffie met gebak werd in het bijzijn van Cesar Fernandes, RaijinderSharma en ondergetekende door Ed van Willegen de gouden speld aan Antonio uitgereikt. Antonio, langs deze weg nogmaals gefeliciteerd, ook namens team C. Dat we nog vele jaren plezier van je mogen hebben. Simon Bouwmeester, Colonne 2/3/7 18 juni 2004 M.J. do Livramento Colonne la, ploeg B Binnenland 4! M. Soares Neves Platenwasserij Palletsorteerlijn, ploeg E

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 4