menu Tapstangenwissellijn van start Donderdag 3 juni: Vrijdag 4 juni: Zaterdag 5 juni: Zondag 6 juni: Maandag 7 juni: Dinsdag 8 juni: Woensdag 9 juni: Donderdag 10 juni: Vrijdag 11 juni: Zaterdag 12 juni: Zondag 13 juni: Maandag 14 juni: Dinsdag 15 juni: Woensdag 16 juni: Ajam pedis met ketjapsaus, sambal boontjes, mie en kroepoek Lekkerbekje met gebakken krieltjes, ravigotesaus, cocktailsaus en rauwkost Biefstuk met Vlaamse frites, frietsaus en appelmoes Kip Bonne Femme met frietsaus Hongaarse goulash met gekookte aardappelen of witte rijst en Mexico melange Spaghetti Bolognese met Itaiiaanse salade Cordon bleu met champignonsaus, gebakken aardappelschijfjes en texane Nasi goreng met een drumstick, een gebakken ei, pindasaus, atjar, en kroepoek Gebakken zalmmoot met witte wijnsaus, geroosterde aardappelen en gegratineerde spinazie Twee kipspiesen met patat frites, frietsaus en koninginne melange Loempia speciaal met gebakken rijst, pindasaus, atjar en kroepoek Spare ribs met knoflooksaus, patat frites en appelmoes Macaroni Boiognese met Italiaanse salade Tartaartje met gebakken uien, sperzieboontjes, gebakken aardappelschijfjes en jus De tapstangenwissellijn is maandag 10 mei van start gegaan. Op deze lijn wordt door een enthou siaste groep van vijf DCS-medewerkers alle tap- stangen van de 30 en 50 liter fusten gecontroleerd en vervangen. Naast de vijf DCS-medewerkers ondersteunt Aad van Duijn de werkzaamheden op het gebied van de administratie en wat regelwerk. De locatie van dit bijzondere project is ingeklemd tussen het Centraal Magazijn en de DCS-Garage. "Door omstandigheden konden we niet in onze oude functie blijven werken. Toen kwam dit project waarvoor we werden gevraagd en daar zijn we allemaal erg blij mee", legt Henk van Stokhem, een van de DCS-medewerkers, uit. "We zijn allemaal 55 jaar of ouder en al minstens 20 jaar bij Heineken in dienst. Op deze manier hopen we tot onze VUT te kunnen blijven. Qua werktijden zijn we er trouwens op vooruitgegaan. Vroeger liepen we allemaal in de 5-ploegendienst en nu zitten we in de dagdienst. Dat is wel erg prettig." Het project heeft tot doel om het fust een verbeterde uitstraling te geven en lekkage en klachten te voorkomen. De fusten worden op de lijn uitgestoten of eruit gehaald als ze er niet goed meer uitzien. Vervolgens komen ze bij de tapstangenwissellijn terecht, waar de fusten worden gesorteerd. De fusten waarmee op het eerste oog niets mis is, worden op de lijn gecontroleerd en gemeten. Is alles in orde, dan gaat er een nieuwe tapstang in en wordt er weer druk op het fust gezet. De fusten die moeten worden gerepareerd, gaan naar een speciaal bedrijf in Den Bosch die de reparaties aan de fusten en tapstangen uitvoert. Mede door de gedrevenheid en betrokkenheid van deze DCS-mede werkers worden de fusten weer in een optimale staat gebracht. De mannen in actie Henny van 't Hoenderdaal, Piet Klinkenberg, Henk van Stokhem, Piet van Leeuwen en Garcia Martinez

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 2