in ae brouwerij Opleiding nieuwe brandwachten met succes afgerond Heineken A/Wet Mw. A. Stapel Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 1 Nieuwe brandwachten 2 Tapstangenlijn van start 3 EK-actie 4 Profiel Leo Keijzer 3 juni 2004 Jaargang 8 5 TPM: Bezoek van Knorr 6 Ondernemingsraad 7 Veiligheid 8 Heineken Oldtimer Toertocht Om verschillende redenen, zoals reorganisaties op de lijnen en het ermee ophouden van brandweermannen, moesten er weer nieuwe brandweermannen worden opgeleid. Deze keer hebben we naar nieuwe enthousiaste bedrijfsbrandweermannen gezocht bij de operators van Verpakken en medewerkers van Brouwen en DCS. Die waren snel gevonden en uiteindelijk kregen we het groene licht om te starten met de zeven nieuwe brandwachten, die inmiddels allemaal de opleiding met succes hebben afgerond. Het werd weer een heel leuke en goede opleiding. De groep was erg gemotiveerd en na vier weken was het een perfect team dat heel goed met elkaar kon samenwer ken. De opleiding bestond uit drie onderdelen: Levensreddende Handelingen, die door Dirk Blom werd gegeven, het onderdeel Adembescherming en het onder deel Repressie. De opleiding is erg zwaar. Zeker deze keer, omdat het theorie examen (Adembescherming en Repressie) al na twee weken werd afgenomen. De mannen moesten dinsdagavond 13 april het theorie examen doen en op woensdag 14 april het examen van Levens reddende Handelingen. Voor dit examen slaagden ze allemaal. Het laatste examen, Repressie en Adembescherming, deden ze op vrijdag 23 april. En ook daar was het niveau erg hoog. Ook bij dit examen slaagden onze mannen allemaal. We hebben er weer zeven goede en gemoti veerde brandweermannen bij. Aad van der Meer, Bedrijfsbrandweer De nieuwe brandwachten van links naar rechts: Pascal de Bruijn, André de Vogel, Harold van Duijn, Mesut Sahin en Frans de Boer (brandweer Leiden). Zittend van links naar rechts: Erik van de Zalm (brandweer Leiden), Dennis Anderson, James Vogelsang en John Kraan. Onderdeel van het examen Bepressie: het plaatsen van een ladder en het opvoeren van een slang op een ladder De examencommissie in druk overleg over de kandidaten Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 1