Beste tennisvrienden, Afdeling Brouwen neemt afscheid van Elien Smits Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Ook dit jaar is het nieuwe tennissei- zoen begin april weer van start gegaan. We willen dan ook al onze ruim 450 leden dit seizoen van harte uitnodigen tot het spelen van een partijtje. In het bijzonder vragen wij jullie aandacht voor de clubkampioen schappen die vanaf 22 mei zullen plaatsvinden. Mocht je het inschrijf formulier niet hebben ontvangen, dan staat dit ook op de tennissite op het BrowseHuis. Ook dit jaar zal er op de woensdag avonden vanaf 19.00 uur weer het altijd gezellige rackettrekken plaats vinden. Hierbij kunnen leden hun krachten meten met andere spelers en nadien onder het genot van een hapje en drankje nieuwe contacten opdoen met andere leden/collega's. Op deze avonden mag je gratis een introducé meenemen. Heineken Tennis Op de volgende woensdagavonden zal het rackettrekken worden gehouden: 9 juni, 30 juni, 21 juli, 25 augustus, 15 september, 6 oktober, 27 oktober en 17 november. Vooraf inschrijven is niet nodig. Kortom, 2004 belooft weer een mooi en sportief tennisjaar te gaan worden. Namens het bestuur HTCZ, Norbert Roks Club Zoeterwoude bevindt zich nu in de laatste fase. En in de 'Leven in de Brouwerij'-uitgave van eind maart was te zien en te lezen hoe Elien de eerste paal in de grond sloeg van het nieuwe tankauto laad- en losstation. Deze en tal van andere gebeurtenissen van de afgelopen driejaar kwamen tijdens dit afscheid aan bod. Niet alleen gedurende de speeches, maar ook tijdens het filmpje dat speciaal voor deze dag was gemaakt. Een filmpje dat tevens vooruitblikte naar de toekomst van Elien in Oostenrijk waar zij als Supply Chain Strategy manager voor het nieuwe Brau Union zal gaan werken. Om Elien ook tijdens haar 'kantoorbaan' blij vend aan productie te helpen herin neren, kreeg Elien van de afdeling een authentieke sacharometer - in brouwerskringen beter bekend als de spindel - voor aan de muur in Wenen. Ook kreeg ze een fotoboek vol herin neringen aan de laatste driejaar. De middag werd geheel in stijl muzikaal omlijst met veel Oostenrijkse hoem- papa-jodelmuziek en een speciaal optreden van de 'Franz Brouwers'. Afdeling Brouwen Na ruim driejaar is voor de afdeling Brouwen het moment gekomen om afscheid te nemen van Elien Smits, vanwege haar vertrek naar Oostenrijk. Vrijdag 7 mei werd daarom een gezellige afscheidsborrel gehouden in de hal van het Bedrijfskantoor. Gedurende de driejaar dat Elien bij de afdeling Brouwen heeft gewerkt als rayonmanager Filtratie, zijn er tal van veranderingen geweest. Grote delen van rayon Filtratie zijn of worden verbouwd. Er is een zestal nieuwe Helder Bier Tanks geplaatst, de Filterstaten zijn vernieuwd en de uit voer van het Masterplan Tussenkelder Nederland Supply Voorzichtig moet de sacharometer worden uitgepakt

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 7