I Daniël Lima 25 jaar in dienst Ondernemingsraad Evalueren: gewoon babbelen of spijkers met koppen slaan? Zoeterwoude 6 Ik hoop dat het jullie niet is ontgaan dat wij ais Ondernemingsraad de gemaakte afspraken met de bestuurders van dichtbij willen volgen. Dat betekent dat we de gemaakte afspraken nalopen met de betrokken medewerkers, managers en bestuurders en erover praten. Of het goed gaat en waar eventueel bijsturing nodig is. Afgelopen weken zijn we herhaaldelijk in gesprek geweest met collega's en leidinggevenden en zo hebben we een goed beeld kunnen krijgen van wat wel, en wat (nog) niet lukt en derhalve moet worden aangepast. Afgesproken is dat elk kwartaal een evaluatiedag wordt gehouden. 29 maart en 15 april waren de eerste evaluatiedagen van de verschillende adviesaanvragen waaraan we eind vorig jaar een positief advies hebben gegeven. De evaluaties worden samen met een lid van de bedrijfsleiding en managers van de betrokken afdeling gehouden. Namens de OR zit de voorzitter bij alle sessies, geflankeerd door een of twee OR-leden die de adviesaanvraag hebben behandeld. Bij enkele evalu aties kwam naar voren dat de gewenste situatie (nog) niet is bereikt zoals het is afgesproken met de OR en betrokken medewerkers. Deze punten zijn besproken en we hebben gekeken hoe ze kunnen worden ver beterd en/of veranderd, zodat de gewenste situatie alsnog kan worden bereikt. Naar aanleiding van deze evaluatiegesprekken is een verslag gemaakt en dat is besproken in de overlegvergadering met de bedrijfs leider. Tijdens deze overlegvergade ring zijn afspraken gemaakt en die worden weer gevolgd en besproken in het tweede kwartaal, tijdens de tweede evaluatieronde. Wij willen dus niet zomaar babbelen, maar echt spijkers met koppen slaan en daar is jullie informatie voor nodig. Wij blijven de implementatie van de verschillende adviesaanvragen volgen en zullen daarom alle informatie ver zamelen die betrekking heeft op de adviesaanvragen en die bespreken in het eerstvolgende evaluatieoverleg dat voor juni staat gepland. Namens de PR-commissie, Godert Volbeda Daniël Lima was 1 mei 25 jaar in dienst. Op zich een unieke dag, want deze dag was tevens zijn laatste werkdag voor Heineken. Op 28 april heb ben we even stilgestaan bij het afscheid, op 29 mei bij het 25-jarig jubileum van Daniël. Daniël is in 1979 in dienst gekomen. Sinds die tijd heeft hij op veel ver schillende lijnen gewerkt. Hij is begonnen op Colonne 1 en daarna heeft hij een hele lange periode op Colonne 5 gewerkt. Gedetacheerd bij DCS en weer terug naar Verpakken, uiteindelijk werkzaam op de heftruck bij Colonne 2-3-7 in ploeg B. Daniël was een zeer gewaardeerd collega. Altijd bereid om te helpen waar dat nodig was. Tijdens de uitreiking van het speldje werd er gezellig gebabbeld over Nederland, de Kaap Verdische eilan den, Suriname en over de vraag hoe lang Daniël met vakantie gaat. Daniël geniet nu van zijn vrije tijd, maar vergeet Heineken niet. Hij heeft beloofd nog eens terug te komen voor een bak koffie en even bij te kletsen. We zien hem graag terug. Ronald Gorter, Verpakken

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 6