Niet meer op de ladder Afscheid Dirk Overmaat 2 Woensdag 19 mei: Tartaartje met gebakken uien, sperzieboontjes, gebakken aardappelschijfjes en jus Donderdag 20 mei: Ajam pangang met gebakken rijst, een gebakken ei, kroepoek en atjar Vrijdag 21 mei: Gebakken schol met ravigote- of cocktailsaus, peterselie, krieltjes, worteltjes en doperwten Zaterdag 22 mei: Haive kip met Vlaamse friet, frietsaus en rauwkost Zondag 23 mei: Twee enchilada's met witte koolsalade Maandag 24 mei: Boerenomelet met kaassaus, aardappelkroketten of gekookte aardappelen en broccoli Dinsdag 25 mei: Lasagne Bolognese met Italiaanse salade Woensdag 26 mei: Rundergehaktbal met andijvie a la crème, gekookte aardappelen en jus Cc Donderdag 27 mei: Bami goreng met een drumstick, een gebakken ei, pindasaus, atjar, en kroepoek Vrijdag 28 mei: Gebakken kibbeling met ravigotesaus, twee röstirondjes of aardappelpuree en groene salade Zaterdag 29 mei: Broodje hamburger met friet en frietsaus Zondag 30 mei: Twee kipschnitzels met curry, uitjes, frietsaus, appelmoes en pommes Duchesse f Maandag 31 mei: Gefrituurde mosselen met tartaarsaus, American Wedges en rauwkost Dinsdag 1 juni: Kipfilet Hawaï met kerriesaus, Mexico-melange en witte rijst Woensdag 2 juni: Karbonade met bloemkool a la crème, gekookte aardappelen en jus De ramen bij het Silogebouw worden 'getuckerd', zoals de glazenwasser dit wassen zelf noemt Onder druk van 'Brussel' is werken op een ladder vanaf volgend jaar verboden. De bedoeling is om het aantal ongelukken met ladders te verminde ren. Daarnaast is werken op een ladder ook heel slecht voor je gewrichten. Ons eigen schoonmaakbedrijf ISS loopt hierop vooruit en heeft inmid dels al een bedrijf ingehuurd dat glazen wast met een telescoop glas- bewassingsysteem. Het systeem is tevens milieuvriendelijk. Het water wordt namelijk verkregen door omgekeerde osmose. Het gedemine- raliseerde water lost alle mogelijke vervuilingen op en laat een streep- loos oppervlak na. En dit alles bij gedegen sproeien (10 bar) en mechanisch borstelen en naspoelen. Frea Lodewijk, Bouwbureau HNS Dirk Overmaat en zijn collega's van het Bouwbureau HNS Donderdag 29 april was de laatste werkdag van Dirk Overmaat en dit kon natuurlijk niet onopgemerkt blij ven. Collega's kwamen Dirk de hand schudden om hem het beste te wen sen. Dirk is ruim 35 jaar bij Heineken in dienst geweest waarvan de laatste periode bij het Bouwbureau HNS. Nu heeft hij alle tijd voor zijn hobby: het mennen van paarden. Dirk, het bouwbureau HNS wenst jou en je vrouw nog vele gezonde en gelukkige jaren.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 2