183 Duck brigade 11- li Regelcentrum EVM in gebruik iiï 11 JS Heineken A/Wet Mw. A. Stapel in de Brouwerij Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 1 Regelcentrum EVM in gebruik 2 Nieuwe manier van glazenwassen 3 Tweede model BeerTender 4 Brandweeroefening Na maanden van hard werken is maandag 10 mei eindelijk, geheel volgens planning, het nieuwe regel centrum van EVM in gebruik genomen. Een kleine maand geleden werd het gebouw in een dag geplaatst. In de afgelopen weken is met man en macht aan de afwerking van het gebouw gewerkt. Om je een indruk van deze laatste werkzaamheden te geven: de vloeren zijn afgewerkt, de elektra en het water zijn aangesloten, het meubilair is geplaatst, in de werkruimtes is air conditioning aangelegd en ten slotte is het een beetje aangekleed door leuke platen en uithangborden op te hangen. Het gebouw was eigenlijk al eerder klaar, maar maandag de 10e werden de netwerkaansluitingen en de hoog spanning van de noodkeet naar het nieuwe gebouw overgezet. Hiervoor was het regelcentrum een aantal uren niet op het netwerk aangesloten, maar dat heeft mede door de hulp van Verpakken geen problemen opgeleverd. Verpakken heeft de nacht voor de overzetting het beno digde materiaal voor de vroege dienst besteld, waardoor alles gewoon kon doorgaan. EVM wil Verpakken daarom ook bedanken voor hun medewerking. John van Pijpen, EVM 19 mei 2004 Jaargang 8 Schoonmakers gezocht Ondernemingsraad Afscheid Elien Smits De Barremolen van Heineken In mei leggen alle vogels een ei. Niet helemaal waar, want de eenden op het Brouwerij terrein waren er dit jaar vroeg bij. In de eerste week van mei liepen de kuikentjes namelijk al rond over het terrein. Helaas zijn ze waar schijnlijk tijdens die wandeling in een put gevallen. Peter Ober van Verpakken en Truus van Eijk van de afdeling BTD merkten dit op en hebben de eendjes uit de put weten te redden. ion Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 1