Bezoekers van de Brouwerij Samen 50 jaar Heineken Heineken investeert in nieuwe Spaanse brouwerij Heineken 5 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude "Welkom bij de Heineken Brouwerij te Zoeterwoude. Wij wensen u een prettig en veilig verblijf." Zo begint de nieuwe folder die de afdeling Bewaking/Beveiliging heeft laten maken. Hij wordt aan iedere bezoeker van de Brouwerij meegegeven bij het betreden van de Brouwerij en bevat informatie die je in ieder geval moet weten wanneer je de Brouwerij bezoekt. In de folder is een duidelijke platte grond opgenomen, met daarop de belangrijkste onderdelen zoals de parkeerplaatsen en gebouwen waar bezoekers mogelijk naartoe moeten. De medewerkers van de afdeling Bewaking/Beveiliging, die de bezoe kers bij de poort ontvangen, kunnen aan de hand van deze plattegrond de bezoeker precies uitleggen hoe ze op de plaats van bestemming komen. Pasjes Naast de plattegrond is een foto te vinden van het toegangssysteem met de pasjes. Want wat doe je nou met dat kaartje? Voor de vaste bezoekers gesneden koek, maar voor nieuwko mers vaak lastig. En hoe kom je er dan weer uit? Via de folder is het gemakkelijk. Bedrijfsregels Naast de pas kunnen bezoekers bij de uitgang te maken krijgen met een visitatie. Ook hierover staat een uit leg in de folder. En uiteraard de Heineken-bedrijfsregels waar ieder een zich aan moet houden bij het betreden van de Brouwerij, zoals de parkeerregels, verkeersvoorschriften, rookregels en fotografie- en filmregels. Dus voor iedereen geldt: meld bezoe kers aan bij de poort, dan worden ze door de afdeling Bewaking/ Beveiliging netjes naar je kantoor of werkplaats geleid. Op 15 april, een zonnige dag, vierden de heren Antonio Innocencio en Monider Singh, beiden werkzaam op de Platenwasserij Palletsorteerlijn, gezamenlijk hun 25-jarig jubileum. Na een gesprek over hoe de mensen van de diverse nationaliteiten ertoe zijn gekomen om huis en haard te verlaten, naar Nederland te komen en 25 jaar geleden bij Heineken te gaan werken, speldde Ed van Willegen de daarbij behorende gouden Heineken- speld op en overhandigde de envelop met inhoud. Arie van Dijk is bij deze gelegenheden de aangewezen foto graaf, die deze gezellige bijeenkomst op de gevoelige digitale plaat heeft vastgelegd. Ger Burgers, teamleider P&P Heineken investeert 320 miljoen euro in de bouw van een nieuwe brouwerij in de Zuid-Spaanse stad Sevilla. Er staat al een fabriek in het centrum van Sevilla, die in de verkoop gaat. De locatie van die brouwerij is moei lijk te bereiken en veroorzaakt over last. De nieuwe fabriek komt daarom aan de rand van de stad. Heineken wil de brouwerij in 2008 volledig in gebruik nemen. Het bedrijf kan er jaarlijks vier miljoen hectoliter gerstenat brouwen. De totale capaci teit van de brouwerij kan nog worden uitgebreid naar 5 miljoen hectoliter per jaar. Heineken is marktleider in Spanje met de merken Cruzcampo en Amstel. Bron: ANP Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 5