Colonnelaanoverkapping in gebruik genomen Jaap Kaan 37,5 jaar in dienst VAST n De toekomst Heineken Nederland Supply 3 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Alle road shows en krattensessies, of hoe ze ook mogen heten, zitten er inmiddels weer op. We weten hoe het vorig jaar is gegaan en wat ons dit jaar te doen staat. De afge lopen tijd is zeker voor Binnenland niet gemakkelijk geweest en we zouden daarom zo kunnen vergeten dat we ook nog klanten en consu menten hebben. Het is dan ook goed om te melden dat de BeerTender in het binnenland een groot succes is. Met man en macht wordt eraan gewerkt om de markt te bedienen. Ook wordt er al volop nagedacht hoe een tweede lijn in Zoeterwoude kan worden gebouwd. Voor de verdere toekomst, hierbij denken we zelfs al tien jaar vooruit, is het MT HNS volop in discussie. Vaak moeilijke discussies, want één ding weet je zeker: de toekomst ziet er altijd anders uit dan je nu kunt ver zinnen. In dat kader heeft het MT HNS in april een bezoek gebracht aan een winkel in Duitsland waar wordt geëx perimenteerd met zaken die waar schijnlijk pas over vele jaren bij de supermarkt om de hoek worden geïm plementeerd. Laat ik één ding noe men: alles wat we nu doen met streepjescodes zal door chips met een radiozendertje (RFID) worden vervangen, waardoor we zowel in het magazijn als op de winkelvloer steeds weten wat en hoeveel er is verkocht. Maar ook het afrekenen bij de kassa zal totaal anders gaan. Eind mei bespreekt het MT HNS de belangrijk ste zaken voor de komende tien jaar (key issues) met de Raad van Bestuur, zodat we die na de zomer weer met iedereen kunnen bespreken. Fred Holvast De voltooiing van de bouwactiviteiten ten behoeve van de overkapping van de Colonnelaan is nabij! Momenteel worden de laatste werkzaamheden uitge voerd. Met name in de afwerking moeten nog enkele zaken worden gedaan. Maar de belijning is inmiddels gereed en ook de zogenoemde 'tags', nodig voor het Warehouse Management System, zijn aangebracht. Er wordt al volop van de overkapping gebruikgemaakt In week 18 kon het magazijn dan ook al in gebruik worden genomen en gezien de benodigde opslagcapaci teit kwam dat erg goed uit. Bijgaand vind je enkele impressies van de overkapte Colonnelaan. Met de reali satie daarvan zijn de magazijnen van DCS Binnenland en Export samenge voegd. Binnen DCS zullen we de mogelijkheden voor integratie van de magazijnen, systemen en organisatie nader bekijken. Verdere verhoging van de efficiency is daarbij het doel. Charlie Rabelink, DCS Onder het genot van een kopje koffie en gebak werd 10 april het 37,5-jarig jubileum van Jaap Kaan gevierd. Uiteraard werd met Jaap gesproken over zijn arbeidsverleden bij Heineken. Jaap vertelde dat hij is begonnen bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam. Ook heeft hij voor Heineken vijf weken op de Bahama's gewerkt en een jaar bij de Brand Brouwerij in Wijlre. Hier in Zoeterwoude heeft Jaap diverse afdelingen doorlopen, van Verpakken tot Brouwen, waarvan de laatste jaren als teamleider binnen het Bedrijfsmagazijn. Jaap kreeg zijn gouden Heineken-speld opgespeld door Pauwel van Nieuwenhove, hoofd Technische Dienst. Van zijn collega's kreeg Jaap een leuke kaart en een cadeaubon. Jan de Haas, Technisch Magazijn 151? 1^2 2_<

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 3