Theo van Emmerik 25 jaar bij Heineken Parkeerperikelen 2 Donderdag 6 mei: Vrijdag 7 mei: Zaterdag 8 mei: Zondag 9 mei: Maandag 10 mei Dinsdag 11 mei: Woensdag 12 mei: Donderdag 13 mei: Vrijdag 14 mei: Zaterdag 15 mei: Zondag 16 mei: Maandag 17 mei: Dinsdag 18 mei: Woensdag 19 mei: Ajam pedis met ketjapsaus, sambal boontjes, mie en kroepoek Lekkerbekje met gebakken krieltjes, ravigotesaus, cocktailsaus en rauwkost Biefstuk met Vlaamse friet, frietsaus en appelmoes Kip Bonne Femme met frietsaus Hongaarse goulash met gekookte aardappelen of witte rijst en Mexico melange Spaghetti Bolognese met Italiaanse salade Cordon blue met champignonsaus, gebakken aardappelschijfjes en texane Nasi goreng met een drumstick, een gebakken ei, pindasaus, atjar, en kroepoek Gebakken zalmmoot met witte wijnsaus, geroosterde aardappelen en gegratineerde spinazie Twee kipspiesen met patat frites, frietsaus en koninginne melange Loempia speciaal met gebakken rijst, pindasaus, atjar en kroepoek Spareribs met knoflooksaus, patat frites en appelmoes Macaroni Bolognese met Italiaanse salade Tartaartje met gebakken uien, sperzieboontjes, gebakken aardappelschijfjes en jus 14 april was het groot feest: Theo van Emmerik vierde zijn 25-jarig jubileum. Theo is op 11 april 1979 begonnen in de mechanische werkplaats als monteur, maar stapte al snel over naar de 5-ploe- gendienst als storingsmonteur. Momenteel werkt Theo op Colonne 52 in Ploeg D. Maar hij doet meer dan dat, want eigenlijk was het voor hem een dubbel jubileum. Theo is ook al (bijna) 25 jaar bij de Bedrijfsbrandweer actief, de laatste jaren als bevelvoerder. En daarnaast zet hij zich helemaal in voor het algemeen belang van zijn collega's via de OR, COR en tegen woordig ook via de GOR, waarvan hij lid is. Een echte passie dus. Zijn jubileum in Ontvangstgebouw De Hooiberg werd drukbezocht. Speciaal voor zijn vrienden en familie was er een rondleiding door de Brouwerij georganiseerd, die uiter aard goed werd afgesloten met een biertje. Fred Bisschop, Verpakken Het parkeren van personenauto's op het COP (Container Opstel Plein) was een tijdelijke oplossing in verband met de nieuwbouw van Apolloblok 5. Nu Apolloblok 5 klaar is en de bouw activiteiten, die een groot deel van P5 in beslag namen, achter de rug zijn, is het parkeren op P5 weer toegestaan. Uit berekeningen is gebleken dat de parkeerterreinen P4 en P5 over vol doende parkeercapaciteit beschikken en dat het parkeren op het COP niet langer nodig is. Het COP zal boven dien in de toekomst intensiever door DCS worden gebruikt, omdat voor transport en opslag meer ruimte nodig is. Het is daarom, met ingang van maandag 17 mei 2004, niet meer toegestaan om op het COP te parke ren. Hierop zal door afdeling Bewaking/Beveiliging worden toe gezien.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 2