Vanaf de Nil te zien: het nieuwe Heineken-viltje 6 mei 2004 Jaargang 8 Heineken in ae brouwerij Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 1 Heineken-groen op het Silogebouw 2 Parkeerperikelen 3 Colonnelaanoverkapping in gebruik 4 AED onmisbaar bij reanimatie 5 Bezoekers van de Brouwerij 6 Nieuwe teamruimte Colonne 6 7 Veilige hijs- en hefgereedschappen 8 Road show De oude rode werden eerst verwijderd. .waarna de enorme Heineken-viltjes. Niet alleen het uiterlijk van deze twee viltjes is veranderd. Ook de plaats waarop een van de vil tjes hing is gewijzigd. Omdat het meeste verkeer tegenwoordig over de Nil reist, is ervoor gekozen het viltje dat aan de kant van de Rijneke Boulevard hing, te verplaatsen naar de andere kant van het gebouw. Deze is nu vanaf de Nil goed te zien. Met name als het donker is, want dan gaat de lichtbak van de viltjes aan en vallen ze extra op. De nieuwe viltjes zijn gemaakt en geplaatst door een Duitse firma; Westiform. Maandag 19 april kwam het materiaal op de Brouwerij aan. Voor de zekerheid zijn alle veiligheidsvoorzieningen nage lopen, waardoor pas dinsdag werd gestart met het verwijderen van de oude viltjes. Deze werden met een 80-tons kraan en een hefplateau die wel tot 35-40 meter omhoog kan, verwijderd. Diezelfde dag is de ophangconstructie van het kleinste viltje, die een doorsnee van 5,5 meter heeft, verhangen naar de andere kant van het gebouw. De woensdag is vooral gebruikt voor onderhouds werkzaamheden en het aanleggen van de nieuwe electra, zodat donderdag 22 april de nieuwe exemplaren konden worden opgehangen en ze 's avonds direct konden branden. Het grootste viltje, met een doorsnee van 6,5 meter, is op dezelfde plaats teruggehangen. Het zal jullie vast niet zijn ontgaan dat de Heineken-viltjes op het Silogebouw niet meer het oude Heineken-rood hebben, maar zijn omgeruild voor groene viltjes. En dat werd tijd, want een groen hart met een rode uitstraling... Gelukkig is dat verleden tijd. Bouwbureau HNS Nederland Supply .weer werden opgehangen

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 1