Prijsvraag: waar is deze foto genomen? Kom cricketen bij Heineken! Heineken 7 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Onlangs heb ik deze foto genomen in een rookvrij gebouw op deze Brouwerij, ledereen die weet waar deze foto is genomen, kan dat bij mij opgeven. Alle medewerkers die de juiste plaats kunnen aangeven, ontvangen een speciale prijs. Ik ben nieuwsgierig naar jullie reacties. Bart van Eunen Waar is deze foto genomen? Cricket is gewoon een leuke teamsport met vele sociale kanten. Bij deze van oorsprong Engelse sport staat respect voor elkaar én voor de tegen stander hoog in het vaandel. Met ons Heineken- imago geven we daar natuurlijk in de bedrijfs- competitie een mooie invulling aan! Helaas moe ten we na een jaartje of twaalf Heineken-cricket (zolang bestaan we al!) nog steeds uitleggen wie we zijn, wat we doen, hoe we 't spelen en soms ook nog waarom! Dit ondanks dat kranten en televisie toch regelmatig aandacht aan cricket besteden. Maar we gaan dapper door, vandaar het stukje in dit blad. Wat is cricket? Bij cricket staan drie paaltjes in de grond, die een werper vanaf twintig meter moet proberen om te gooien. Een slagman met een slaghout moet dit echter proberen te voorkomen. En als hij even kan, moet hij proberen de bal het veld uit te rammen, zodat hij naar de andere kant kan lopen. Op deze manier kan de slagman punten voor zijn team scoren. Het team met de meeste punten (runs) heeft gewon nen. Gezelligheid na de wedstrijd hoort er natuurlijk ook bij. Na afloop van de wedstrijd wordt vaak samen met je teamgenoten en de tegenstan der een biertje gedronken en een hapje gegeten. Hoe spelen we cricket? De oude stempel van 'elitesport' is inmiddels achterhaald, ledereen met een gezonde instelling is welkom. We zijn verbonden met de Heineken Personeelsvereniging en hebben zo'n achttien spelende leden, maar enige uitbreiding is gewenst. Het cricketsei zoen loopt van mei tot en met augus tus en gaat binnenkort dus weer van start. Het leuke bij onze groep is dat als het je een beetje aanspreekt, je gewoon als beginneling kan binnenko men, ook als je al wat ouder bent. O ja, we spelen gemengd, dus met dames en heren. Verder zijn er genoeg colle ga's die je de spelregels en de 'kneep jes' kunnen en willen bijbrengen. Wij doen mee aan een bedrijfscompetitie en spelen meestal op dinsdagavond in Oegstgeest onze wedstrijden van 18.00 tot 21.30 uur. En daarna komt nog meer gezelligheid tot vaak 23.00 uur! We spelen tegen teams van bedrij ven zoals ABN/AMRO, AMEV, Fokker/KLM, EPO, et cetera, die ook met een mixteam spelen met begin nende en wat meer ervaren spelers, gewoon 11 tegen 11. Interesse of wil je meer weten? Bel of mail even met Jawaid Hasan Burney op toestel 6058, Ris Oosterom op toestel 6043 of Jaap van der Steen op toestel 6026. Jaap van der Steen I Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 7