Lego op grote schaal j, J 25 jaar in dienst jj XJI Ij T" o cm W ]k Heineken Nederland Supply Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude In veertien delen werd het nieuwe EVM-gebouw donderdag 8 april om 11.00 uur het Brouwerij-terrein opgereden. Het gebouw is in de fabriek al gemaakt en hoefde alleen nog maar naar de Brouwerij te worden vervoerd en in elkaar te worden gezet, 's Middags om half vijf waren alle delen op hun plaats gezet en was het EVM-gebouw in eerste opzet af. Nu is het alleen nog een kwestie van afwerken. Met zes man en een enorme hijskraan werden de verschillende onderdelen in rap tempo geplaatst. Uiteraard eerst de begane grond en vervolgens de eerste verdieping. Er was een hoop bekijks. Het gebeurt ook niet iedere dag dat er een toiletruimte door de lucht vliegt. Het was erg grappig om te zien hoe alles tot in detail al in de fabriek was verwerkt. Zelfs de wasbak en de toiletrolhouder zaten er al in. Met name tijdens de ploe- genwisseling om 15.00 uur was er veel publiek. Waar de dag ervoor, of zelfs dezelfde ochtend, nog niets te zien was, stond ineens een heel gebouw. Met name de EVM-medewerkers die hebben meegedacht bij de totstandkoming van de tekeningen en de inrichting van het nieuwe gebouw, konden een gevoel van trots niet onderdrukken. Zij konden hun eigen inbreng in de onderdelen die wer den geplaatst, herkennen. Van elke ploeg heeft één medewerker meege dacht over het nieuwe gebouw. Met z'n allen hebben we om de tafel gezeten en onze uiteindelijke wensen aan de pro jectontwikkelaar doorgegeven. Het resultaat is nu al goed te zien. De komende weken wordt het gebouw van binnen en van buiten netjes afge werkt, zodat we er hopelijk in week 20 in kunnen. Voorlopig is het nog een beetje behelpen in het kleine noodge bouw. Maar dat is helemaal niet erg als je door het raam ziet dat er hard wordt gewerkt. Helemaal nu het gebouw er al staat. John van Pijpen, teamleider EVM Links: De tekening van de begane grond Rechts: en de eerste verdieping TEAMRUIMTE HEGELCENTRUM 3 KLEEDRUIMTE Aan het einde van de middag stond het gebouw 1 mei 2004 J.S. Fortes Platenwasserij D.C. Lima Flexpool Verpakken, ploeg B A.A. Melicio Colonne 3, ploeg E J. van der Steen Projectbegeleiding .en vervolgens de eerste verdieping

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 5