Rob Meijlink 25-jarig jubileum Jos van Veen operator Colonne 1 Heinekt 4 Wat is je thuissituatie? "Ik ben vrijgezel." Welk vervoermiddel gebruik je het meest? "De fiets, meer vervoermiddelen heb ik niet." Wat vind je leuke dan wel minder leuke elementen van je werk? "Het leuke vind ik de samenwerking met collega's. Maar sinds kort is de hele Colonne 1 opgesplitst in kleinere teams. Tot nu toe werkt dat goed, maar als het in de zomer drukker wordt, moeten we afwachten of het goed blijft gaan. Ook de vele veran deringen en de daarbij komende onzekerheden zijn niet altijd even aangenaam. De sfeer heeft daaron der te lijden." Wat doe je voor de ontspanning? "Fietsen. Verder ga ik af en toe naar de kroeg en ik luister graag naar muziek. Rythm and Blues of ouder wetse rock zoals Deep Purple." Wat is je favoriete vakantieland? "leder jaar ga ik naar een ander land. Het zijn altijd fietsvakanties: overdag fietsen en 's avonds slaap ik in mijn tentje. Bijzonder waren de vakanties in IJsland en Finland. Fietsen in de enorm prachtige landschappen ter wijl de zon 's nachts niet ondergaat." Wat zou je willen veranderen aan jezelf? "Helemaal niets. Ik denk altijd maar: ik ben wie ik ben en daar moet ik het maar mee doen." Waar heb je bewondering voor? "Voor mijn ouders, omdat ze het zo lang hebben volgehouden me op te voeden. Nu weet ik dat ze het goed hebben gedaan." Wat is je grootste ergernis? "Onverdraagzaamheid en agressivi teit: met regelmaat word je met je fietsje onderuit gereden." Met wie zou je graag een dag willen ruilen? "Met een rockartiest die optreedt voor tienduizend man." Jos van Veen startte 1 april 1979 als 23-jarige zijn loopbaan bij Heineken te Zoeterwoude. Als bedieningsman begon hij op Colonne 2. Al snel werd zijn zorg voor kwaliteit opgemerkt en dat deed Jos in 1981 op de Kwaliteitsdienst belan den, waar hij tot 1985 heeft gewerkt. Vier jaar later oefende Jos het vak instructeur uit op de Colonnes 2 en 3. Vanaf 1990 is hij met volle overgave werkzaam geweest op Colonne 5 om zich vanaf 1996 te specialiseren op Colonne 6. Gezien het aantal jaren op de 'Bussenlijn' moet Jos het daar wel heel erg naar zijn zin hebben. Het 25-jarig jubileum van Jos werd 31 maart gevierd met koffie, gebak en Het jubileum werd met collega's gevierd bonbons. Vele anekdotes passeer den de revue. Onder het toeziend oog van Piet, Avni, Henriëtte, Fred, Frans en de camera, werd de gou den speld door Vincent uitgereikt. Jos, van harte gefeliciteerd met deze mijlpaal en dat we nog lang van je diensten mogen gebruikmaken. Frans Roelfsema, Verpakken, Colonne 6

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 4