Ploegenuitje ploeg 7 DCS Export In Memoriam Kees Brandwijk r De beste Brouwerij ter wereld? A Heineken Nederland Supply Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude In het vorige nummer van Leven in de Brouwerij heeft Marlies Wijcker- held Bisdom een stukje geschreven over de uitkomsten van de Heineken Brewery Awards voor 2003. Ook heeft zij daarin de doelen van de Brouwerij voor 2004 en 2005 aange geven. Deze zijn simpel. Het vraagte ken in de aanhef van dit stukje moet in 2005 een uitroepteken worden! Ook in de gezamenlijke road show is dit onderwerp ter discussie gesteld. Geen van de aanwezigen kon een goede reden verzinnen, waarom Zoeterwoude niet gewoon nummer 1 zou moeten zijn. Daarnaast heeft de road show veel vragen losgemaakt. Er zijn complimenten gemaakt voor hetgeen bereikt is in 2003, maar er zijn ook (zeer) kritische vragen gesteld. Vragen als: Willen we niet te veel en te snel? Hollen we onszelf niet voorbij? Wat doen alle verande ringen met het Groene Hart? Natuurlijk moeten we reëel zijn in wat we willen (kunnen) bereiken. We moe ten echter wel bedenken: wie laat begint, moet veel achterstand goed maken. Zowel de Brewery Award als vergelijkingen met andere brouwerij en laten zien dat wij een fikse ach terstand hebben. In de bierkrat sessies die worden gehouden, zullen we nog nader ingaan op deze en vele andere vragen. Maak van de gelegen heid gebruik om ook jouw vraag te stellen! Vragen staat vrij en ook wij moeten - en zullen - transparant com municeren. Hein van Dort Afgelopen 2 april is ploeg 7 van DCS Export op ploegenuitje geweest. Dit keer was gekozen voor een tochtje met de raderstoomboot 'de Majesteit' te Rotterdam. Na een gezellige treinreis kwamen we net op tijd voor de afvaart. Tijdens het eten aan boord werden we ver maakt door een band en een gooche laar. Het havengebied werd door kruist, zodat we nu eens met eigen ogen konden zien waar al die contai ners heen gaan die we hier in Zoeterwoude volstoppen. Senol kreeg een fles wijn van de kapitein. Hij was hiervoor door Eric (teamleider) geno mineerd en was er erg blij mee. Weer aan land gekomen, heeft Emidio ons enige authentieke Rotterdamse buur ten laten zien, waarna sommigen huiswaarts gingen en de rest nog even een afzakkertje ging halen. We danken Jeff voor de organisatie en kij ken terug op een leuke avond. Jeroen Kalkers, Pioeg 7, DCS Export Op 31 maart overleed Kees Brandwijk. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Kees, die werkzaam was bij DCS Export. In de ruim negen jaren die Kees bij DCS werk te, heeft hij zijn sporen achtergelaten. Zo was Kees zeer betrokken bij de ontwikkeling van het Ware House Management-systeem op de afdeling. Verder deed hij de planning en was hij supervisor in verschillende ploegen. Daarnaast kon iedereen bij hem aankloppen als het om auto's en motoren ging, de grote passie van Kees. Kees is anderhalfjaar ziek geweest en kon het oneerlijke gevecht niet winnen. De hele perio de is zijn vrouw Annelies niet van zijn zijde geweken en zij heeft hem tot de laatste dag verzorgd. Kees is 39 jaar geworden. DCS ver liest hiermee een zeer gewaardeerde collega. Ons medeleven gaat uit naar Annelies en de familie en vrienden om dit zware verdriet te verwerken. Kees Brandwijk

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 3