Heineken Brewery Award winnaars 2003 Schrijf in voor zesde Heineken Oldtimer Toertocht [eineken Dc redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 6321, Frea Lodewijk (Bouw- Het redactieadres: Renske de Laat, BK 2.15, Z/Wou. E-mailadres: Leven in bureau HNS) tst. 6099, Renske de Laat (Lasswell Communication de Brouwerij. De inleverdatum: Het volgende nummer van Leven in de Events) tst. 7074 of 06-53346447, Manon van Veenendaal (Verpakken) Brouwerij verschijnt 21 april 2004. Teksten en foto's kunnen tot en met tst. 7216, Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf/BTD-UC) tst. 7221/6452. vrijdag 9 april worden ingeleverd. Recentelijk zijn de uitslagen van de Brewery Award bekendgemaakt. Dit is een jaarlijkse, wereldwijde, interne competitie voor brouwerij en die Heineken bier produceren. Er namen in 2003 bijna veertig brouwerijen aan deel. Voor de Brewery Award worden de vol gende aspecten van de productkwali teit geëvalueerd: smaaktestresultaten van vers bier en bier na drie maanden laboratorium-analyseresultaten verpakkingskwaliteit in de markt. Top 3 in 2004 Onze ambitie is om in 2004 in de Top 3 te eindigen voor zowel Binnenland als Export en om in 2005 de Brewery Award te winnen. Immers, de Zoeterwoudse Brouwerij is aan haar stand verplicht om in de top te staan. Maar dit gaat niet van zelf. De competitie is keihard en de verschillen minimaal. We zien met name dat de Aziatische landen snel ler verbeteren dan Zoeterwoude. Op alle vlakken, zowel smaakstabiliteit als analyseresultaten brouwen en verpakken en verkoopkwaliteit, zul len we verder nog een slag moeten slaan. Op dit moment worden door And the results are... Zoeterwoude heeft voor de Heineken binnenlandproductie de 3e plaats behouden, ex-aequo met Den Bosch. Voor Heineken Export zijn we op de 15e plaats geëindigd. In 2002 waren we nog 4e. Felicitaties gaan naar onze HNS collega's in Den Bosch, die voor hun brouwerij een zogenoemde 'Commendation' hebben gekre gen voor de gerealiseerde verbe tering. middel van investeringen bij Brouwen, maar ook bijvoorbeeld via verkoopkwaliteitstrainingen bij Verpakken, verbeteringen gereali seerd. Maar we zullen ons met z'n allen nog verder moeten inzetten om continu op het hoogste kwaliteitsni veau te kunnen presteren en de fel begeerde Award daadwerkelijk bin nen te halen. Marlies Wijckerheld Bisdom, hoofd Bedrijfs Technologische Dienst Heineken Nederland Supply als geheel en Heineken Brouwerijen hebben de 'Most Improved Quality Award' gewonnen. Hierbij wordt naast productkwaliteit ook gekeken naar de versheid van het bier in de markt en de verkoop kwaliteit ten gevolge van verkoop en distributie. Winnaar van de Brewery Award was wederom Vietnam (VBL). Op de 2e plaats stond Thailand. Wacht niet te lang en geef je op voor de zesde Heineken-toertocht voor oldtimers, want er kun nen maximaal 40 auto's meerijden! Hij vindt dit jaar plaats op zaterdag 8 mei. De route wordt, vanwege de vele mogelijkheden in deze omge ving, weer onder de geur van kaasstad Alkmaar gereden. Heineken-collega's in actieve dienst en ook onze oudgedienden, die in het bezit zijn van een oldtimer van mini maal 20 jaar oud, die is voorzien van een geldige verzekering, compleet kenteken en recent APK-rapport, zijn van harte welkom om mee te doen. Ervaring is niet echt vereist, maar een goede kaartlezer is wel handig! De te volgen route is duidelijk weergegeven in een routeboek, datje voor vertrek ontvangt. Nog even voor de duidelijk heid: deelname geschiedt geheel op eigen risico. Schrijf je in Schrijf je in voor 1 mei 2004 door het inschrijfformulier op te sturen. Inschrijfformulieren vind je op het BrowseHuis en zijn tevens te verkrij gen bij Bert Allewijn in Alkmaar 072- 5478424, Cor Vlietstra 071-5456791 en Cees de Jager 071-5456087, bei den in Zoeterwoude. Gelijktijdig dien je 75 euro inschrijfgeld per equipe over te maken op girorekeningnum mer 9229041 t.n.v. 'Heineken Oldtimer Toertocht' te Zoetermeer. Voor extra inzittenden geldt een bedrag van 15 euro bovenop de equi- pebijdrage. Kinderen tot en met tien jaar kunnen gratis deelnemen. Na ont vangst van het inschrijfgeld ontvangt iedereen automatisch meer informa tie, inclusief een routebeschrijving naar het vertrekpunt. De Quality Award

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 8