Kom ook naar open trainingsavond HVZ! Èt» Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude aa»«vÈS££S"r Onlangs ontving ik van het Bouwbureau HNS een aantal foto's over het resultaat van een opruimactie die zij hadden uitgevoerd in de kelder van Verpakken, gebouw 24 I. Dat deze actie noodzakelijk was, kun je zien aan de hoeveelheid overtollig materiaal dat is afgevoerd, zie foto 1 en 2. Tijdens deze opruimactie is ook een aantal gebreken geconstateerd, zoals beschadigingen aan het beton, een stomende afvoer en diverse onveilige situaties. Ook is op een aantal plaat sen vuil aangetroffen, zie foto 3, 4 en 5. Alle foto's zijn bij mij ter inzage of op te vragen. Mijn advies is om dit soort ruimtes regelmatig in de veiligheids- of HON- ronden op te nemen, zodat deze ook periodiek worden geïnspecteerd. Bart van Eunen Op dinsdag 27 april organiseert HVZ voor de tweede maal een open trainingsavond, ledereen die zin heeft om zijn oude sloffen weer eens te proberen of al een tijdje met het idee rondloopt weer te willen voetballen, is om 19.45 uur van harte welkom. Onze achterliggende gedachte is natuurlijk om op deze manier nieu we leden binnen onze vrij kleine selectie te krijgen. Maar ook als je geen lid wilt worden, moetje gewoon komen. Het kan echt geen kwaad om weer eens ouderwets een avondje 'het gras op te vreten', als je begrijpt wat ik bedoel... vast wel! Het huidige seizoen verloopt boven verwachting en er zit misschien wel een kampioenschap in. Alleen op de training is de opkomst, mede door de ploegendienst, soms wat aan de magere kant. Dit maakt het soms moeilijk om leuke oefenstof uit te kunnen voeren. Wel zijn er gelukkig een aantal Heineken- medewerkers die alleen komen trainen en geen wedstrijden op zaterdag spelen. Ook dit is dus mogelijk. Geef je op Ik hoop dat ik je al een klein beetje enthousiast heb gemaakt en wil je dan ook vragen, als je zin hebt, je via de e-mail bij mij op te geven. Dit is alleen om een inschatting te kunnen maken hoeveel medewerkers we op de trainingsavond kunnen verwach ten. En de bar is uiteraard open na de training om een lekker frissie te drin ken... We blijven sportmensen, toch? Marco Honders, Heineken Voetbalvereniging Zoeterwoude Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 7