Laatste werkdag voor Thijs van Gans Natuurgeweld zorgt voor schade tiHKl 4 Onder het genot van een heerlijke bak koffie en een lekker stuk taart hebben wij maandag 15 maart stilgestaan bij de laatste werkdag van onze Thijs van Gans. De laatste paar jaar hebben wij (DCS-collega's) mogen genieten van een altijd vrolijke en creatieve collega. Heel langzaam hebben wij de afgelo pen maanden kunnen wennen aan zijn vertrek. Thijs heeft het de laatste tijd enorm druk gehad met de werk zaamheden om ons granulaat te ver plaatsen en is dus weinig op kantoor geweest. Ik heb persoonlijk nog steeds het besef niet dat Thijs fijn met pensioen is. Voor mij kan hij elk moment mijn kantoortje binnen lopen... Het echte afscheid moet echter nog komen. Fred Holvast (een fervent vlieger, zoals bekend bij velen) zal als een prachtige afsluiting van een werkzaam leven Thijs en zijn vrouw vanuit de lucht zijn laatste levens werk laten zien. Heineken echt hele maal loslaten kan Thijs niet en hij zal van alles en nog wat gaan organise ren voor onze gepensioneerden. Namens al mijn collega's wens ik Thijs, zijn vrouw Els en de kinderen een hele fijne maar vooral gezonde toekomst. Brouw er iets moois van Thijs! Yvonne Dessens, DCS Het was een gezellig samenzijn ...met een heerlijke taart De zware storm op zaterdagmiddag 20 maart heeft schade aangericht aan het nieuwe Apolloblok 5. Met name de dakbedekking moest het ontzien. Tijdens een terreinronde werd door de Bewaking opgemerkt dat de wind zo was toegenomen, dat een openstaande deur dreigde te ontzetten. Kort daarna werd een stuk goot op de grond gevonden en een ander gedeelte goot aan de kant van de parkeerplaats P5 hing los. Verschillende afdelingen werden direct geïnformeerd dat de auto's van P5 moesten worden verwijderd in verband met gevaar voor losgesla gen dakgoten en -panelen. De toe gangswegen naar het Apolloblok wer den afgezet, waardoor Colonne 21 en 7 kort hebben stilgestaan omdat er geen glasaanvoer mogelijk was. Sein veilig Na 21.00 uur nam de storm in kracht af. De calamiteitencoördinator (Calco) gaf het sein veilig en de toe voer van het glas kon weer worden hervat. Dankzij de oplettendheid en het adequate optreden van de dienstdoende ploegen bij Bewaking/ Beveiliging, bij de Bedrijfsbrandweer en van de Calco, is de schade tot een minimum beperkt gebleven. Het dak van Apolloblok 5 heeft wel schade opgelopen. Een aantal dakplaten en -panelen is naar beneden gevallen en een gedeelte van de dakbedekking is ingescheurd. 1. .Tl-»' f Ondanks de hevige storm moest men toch het dak op

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 4