menu Laatste persgist voor overzeese brouwerijen! ®9^°v 25 jaar in dienst 37,5 jaar in dienst 2 Woensdag 7 april: Donderdag 8 april: Vrijdag 9 april: Zaterdag 10 april: Zondag 11 april: Maandag 12 april: Dinsdag 13 april: Woensdag 14 april: Donderdag 15 april: Vrijdag 16 april: Zaterdag 17 april: Zondag 18 april: Maandag 19 april: Dinsdag 20 april: Woensdag 21 april: Karbonade met bloemkool a la crème en gekookte aardappelen met jus Ajam pedis met ketjapsaus, sambal boontjes, mie en kroepoek Lekkerbekje met gebakken krieltjes, ravigotesaus, cocktailsaus en rauwkost Biefstuk met Vlaamse frites, frietsaus en appelmoes Kip Bonne Femme met frietsaus Hongaarse goulash met gekookte aardappelen of witte rijst en Mexico melange Spaghetti Bolognese met Italiaanse salade Cordon bleu met champignonsaus, gebakken aardappelschijfjes en texane Nasi goreng met een drumstick, een gebakken ei, pindasaus, atjar, en kroepoek Gebakken zalmmoot met witte wijnsaus, geroosterde aardappelen en gegratineerde spinazie Twee kipspiesen met patat frites, frietsaus en koninginnen-melange Loempia speciaal met gebakken rijst, pindasaus, atjar en kroepoek Spareribs met knoflooksaus, patat frites en appelmoes Macaroni Bolognese met Italiaanse salade Tartaartje met gebakken uien, sperzieboontjes, gebakken aardappelschijfjes en jus Sinds mensenheugenis hebben de Brouwerij Rotterdam en later de Brouwerij Zoeterwoude gist geperst voor onze overzeese brouwerijen. Vele duizenden kilogrammen werden zo in de loop der jaren geperst, verpakt en getranspor teerd. De werkdag begon voor de mede werkers vaak al om 05.00 uur, waar bij het niet zelden voorkwam dat er hard moest worden gewerkt om te zorgen dat de geperste gist op tijd op het vliegveld aanwezig zou zijn. Het persen van gist is voor onze Brouwerij echter verleden tijd, want de overzeese brouwerijen worden nu voorzien van gedroogde gist die in onze Brouwerij wordt opgekweekt door de BIKE-plant. Graag wil ik via deze weg iedereen bedanken die meegeholpen heeft dit alles mogelijk te maken. Hans van Eijk, teamleider Facilitair Support 16 april 2004 A. Inocencio M. Singh Platenwasserij Platenwasserij 24 april 2004 A.A. Soa res G.I.S.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 2