180 Catering overhandigt handtekeningen Gehoorbescherming verplicht Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 1 Catering overhandigt handtekeningen 2 Laatste persgist 3 Cursus Transparant communiceren 4 Afscheid Thijs van Gans 7 april 2004 Jaargang 8 5 Tweede TPM-cursus 6 Ondernemingsraad 7 Foto van de maand 8 Heineken Brewery Award winnaars 2003 Heineken Henk Broerse overhandigt de map met handtekeningen aan Marc Gross en Hein van Dort De afgelopen weken heeft Catering een handtekenin genactie gehouden. De handtekeningen waren bedoeld als steunbetuiging aan de vraag het voorge nomen besluit om de catering uit te besteden, te heroverwegen. Dit resulteerde in 2.024 handteke ningen die vrijdag 26 maart door vijf medewerkers van het Bedrijfsrestaurant Zoeterwoude aan Mare Gross en Hein van Dort werden overhandigd. John Roest, bedankte namens de afdeling Catering de collega's: "Wij willen namens de landelijke Catering/ Hospitality iedereen bedanken voor hun steunbetuigingen en alle hartverwarmende reacties die wij de afgelopen maanden hebben mogen ontvangen. Dit alles ver sterkt ons in de overtuiging dat wij een eer lijke kans verdienen om te bewijzen dat wij zelf een landelijke Heineken Catering Organisatie kunnen neerzetten, die de con currentie met de cateraars aankan." In Zoeterwoude werd zowel op kan toor als op de Brouwerij actie gevoerd. In Den Bosch en ook in Amsterdam en Wijlre werden handte keningen voor deze actie gezet. Hein van Dort zei dat hij de inzet en vast houdendheid van de aanwezigen zeer waardeerde, maar benadrukte dat alle betrokken medewerkers het meest gebaat zijn bij een realistische houding. Hier neemt Johan Messemaker (rayon-ondersteuner) een praktijk examen af. Het gaat om de multifactor (verkoopkwaliteit) Zoals de medewerkers binnen Verpakken al was opgevallen, zijn er vanaf januari regelmatig rayon ondersteuners met oranje gehoorkappen op diverse lijnen gesignaleerd. Op die momenten wordt er een praktijkexamen werkplekopleiding afgenomen. Dit examen van de operator wordt afgenomen door twee rayon-ondersteuners. In verband met de strengere Arbo- eisen zijn we verplicht gehoorbescher ming te dragen. Het praktijkexamen wordt tijdens de productie afgenomen, waarbij het geluidsniveau regelmatig boven de 80 dB komt. Dit kwam de communicatie niet ten goede tijdens de examens. Om dit probleem op te lossen zijn er diverse systemen van verschillen de leveranciers getest. Na vele testjes bleek het systeem dat we nu gebruiken, het beste. Zowel voor gehoorbescher ming als voor communicatie. Rob Rosier, Verpakken Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 1