Leen Stroeve 37,5 jaar bij Heineken Road show HNS: Hoe is het in 2003 gegaan en hoe staan we er voor in 2004? Road show HNS "We zitten op het juiste spoor maar er is nog veel te doen" 1 Heineken 5 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Leen Stroeve vierde 11 maart zijn 37,5-jarig jubileum. Leen begon bij de Kwaliteitscontrole van de Amstel Brouwerij in Amsterdam. Hij moest de gist- en lagertanks bemonsteren om zodoende de kwaliteit te kunnen beheersen. Leen heeft ook gewerkt bij de Amstel reincultuur; ook daar draait alles om kwaliteitscontrole en borging. Toen de brouwerij aan de Mauritskade werd gesloten, werd hij overgeplaatst naar Zoeterwoude, weer bij de Kwaliteitscontrole, daar Bedrijfs- controle genaamd. Na een aantal incidenten met fout glas vanaf de fabriek, is de controle door de Brouwerij op geleverd glas almaar verscherpt. En Leen bleek een neus voor glas te hebben. Leen begint altijd heel vroeg met werken en werkt ook vaak onregel matig. En dit altijd met een goed humeur. Ik wil jou namens Heineken hartelijk bedanken voor de inzet in al die jaren en voor het hele goede werk datje hebt verricht. Werk dat altijd gericht was op het hoog houden van de kwa liteit, de kwaliteit waar wij het van moeten hebben. Taco Zan tinge, rayonmanager Verpakken HNS organiseerde 15 maart een road show om de afgelopen en te verwachten marktontwikke lingen in de biermarkt toe te lichten. Ook werd besproken wat Heineken Nederland Supply voor acties moet ondernemen om sterk te blijven. Dit vond plaats in De Hooiberg. Het publiek, zo'n 150 medewerkers van HNS, bestond uit een dwars doorsnede van alle afdelingen. De presentatoren Erik Korthals Altes, Joop Knuist, Marc Gross en Hein van Dort namen ieder een deel voor hun rekening. Eric Korthals Altes besprak de Nederlandse markt, Joop Knuist liet de ontwikkelingen zien op de Amerikaanse markt en bij de MMO's en Marc Gross keek terug namens HNS op 2003 en besprak de uitdagin gen voor 2004. Hein van Dort eindig de de sessie met zaken die specifiek de Brouwerij Zoeterwoude aangaan. Later in de week wordt ook in Den Bosch deze road show gehouden. Hier zal Godfied Meijer de specifiek Bossche situatie toelichten. Hein van Dort zal deze komende maanden bij alle afdelingen van de Brouwerij Zoeterwoude de inhoud van de road show communiceren en hierbij meer in detail de gevolgen voor de Brouwerij en haar afdelingen toelichten. Tijdens deze bijeenkom sten zal voldoende gelegenheid zijn om vragen te stellen. In de komende edities van Leven in de Brouwerij wordt u hiervan op de hoogte gehou den. Ook zal te zijner tijd - nadat alle presentaties gehouden zijn - een samenvatting van de meest belang rijke zaken in Leven in de Brouwerij worden gepresenteerd. Mathy de Baar, P&O Brouwerij GOOD lock v L husm MARCH 2004 DISTRIBUTION DRIVE Krr.iT, rt MéQami» 5 Na de presentaties... Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 5