in de Brouwerij Laad- en losstation voor tankauto's Revisie Colonne 52 J Heineken Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 1 Laad- en losstation voor tankauto's 2 Brouwerij voorgedragen voor de nieuwe HACCP-norm 3 Pieter Pils voor Henk van Schaik 4 Veilig onderhoud aan het koelsysteem van Apolloblok 2 24 maart 2004 Jaargang 8 5 Road show HNS 6 Erkenning van Verworven Competenties 7 Ondernemingsraad 8 Samen 100 jaar Heineken ...om de eerste paai te staan De enorme tankauto's die met regelmaat op het brouwerijterrein te zien zijn, krijgen binnenkort een speciaal laad- en losstation. Naast het laden en lossen van materialen gaat hier ook de gist- belading plaatsvinden. De eerste paal voor het nieuwe station werd 15 maart geslagen. Bij het lopen op de loopbrug richting het hoofdkantoor, zal het menigeen al enige tijd zijn opgevallen dat er graaf- en verhardingswerkzaam heden werden uitgevoerd. Op deze plek komt namelijk het laad- en los station. De activiteiten die hieraan voorafgingen, kostten redelijk veel tijd (en energie). Om te beginnen was het eerste ontwerp van het station niet goedgekeurd door de welstands commissie. Na goedkeuring door deze commissie neemt de gemeente de bouwvergunning in behandeling, iets wat ook de nodige tijd in beslag nam. Na het heien worden bouwkun dige werkzaamheden verricht, zoals het leggen van de fundering en het installeren van de procesinstallatie. Het station is geschikt voor vier tank auto's, waarvan twee voor de gistbe- lading en twee voor tankauto's met andere materialen. Als alles volgens planning loopt, is de bouw in juni van dit jaar klaar. Rob Barendregt, Bouwbureau HNS Eens in de twee jaar gaat iedere colonne in revisie. Zo onderging Colonne 52 in maart een grote opknapbeurt. Alles werd weer lekker schoongemaakt, daar waar nodig mooi geschilderd en dat wat kapot of versleten was, werd vernieuwd. Tijdens de revisies draaien alle ope rators, die normaal gesproken in 5-ploegen werken, dagdiensten om te helpen, leder werkt zoveel moge lijk op de locatie waar hij of zij gewoonlijk de dagelijkse werkzaam heden verricht. Uiteraard draagt de Onderhoudsgroep Verpakken ook altijd een steentje bij. Hugo Verkerke, rayontechnicus Verpakken De heren v.l.n.r.: René Brand, Willem Rook, Sjaak de Jong, Rick Stoute en Sico Anes aan de werkbank om diverse onderdelen schoon te maken Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 1