I Ondernemingsraad op het BrowseHuis mij even voorstellen... Ondernemingsraad Zoeterwoude 6 De website van de Ondernemingsraad Zoeterwoude is vanaf 1 maart 'live' op het BrowseHuis. Voordat we zover waren, heeft het nog wat voeten in de aarde gehad om deze pagina's te vullen. Het doel van de website is natuurlijk om iedereen bekend te maken met de leden en wat zij doen, zodat we ook op de werkvloer 'benaderbaar' zijn. De stap naar de derde verdieping van het Bedrijfskantoor ligt toch wat moeilijk, aangezien niet iedereen zomaar van zijn werkplek kan lopen. Via de site blijft iedereen op de hoogte van de actuele zaken binnen de OR. Ook is er een fotogalerij met alle OR- leden. Naast de gebruikelijke foto's vind je de afdelingen waarop de leden werkzaam zijn en hoe zij te bereiken zijn binnen de Brouwerij. Onder het kopje Commissie staan de diverse commissies die de OR heeft. Eén daar van is de ad hoc-commissie. Hier vind je tijdelijke commissies of werkgroep jes die met actuele zaken bezig zijn. Deze werkgroepjes zijn de antennes van de OR en zorgen dat alle OR-leden op de hoogte worden gebracht van wat zich binnen de organisatie afspeelt. Wij hopen dat deze service aan zal slaan en jullie veel gebruik gaan maken van de website om op de hoog te te blijven van wat er op OR-gebied in de Brouwerij speelt. Je vindt ons OR ZAVou ProtfucUo Ondernemingsraad Het tapteam voor het brouwerij biertje van 7 opril rol seme ngeste'd zijn uit leden van de OR Z/Woode 1 SKSS2. '«.aam De 'home'-pagina van de OR Zoeterwoude onder Heineken Personeel - Mede zeggenschap - Ondernemingsraden - OR Z/wou Productie. De PR commissie, OR Zoeterwoude Mijn naam is Marieke Boots-Pouw en ik ben 1 maart begonnen in de func tie van projectleider BIKE. Dit is een nieuwe functie van de afdeling Brouwen in Zoeterwoude. Niet ieder een zal de BIKE plant kennen, want het is een 'gesloten' stukje binnen de Brouwerij en niet voor iedereen toe gankelijk. De BIKE plant is de plek waar de gist voor Heineken wereld wijd wordt gemaakt en verpakt, een zeer belangrijke afdeling dus. De functie van projectleider is gecreëerd om de processen binnen de BIKE plant te optimaliseren en een aantal projecten binnen de BIKE plant uit te voeren. Ik werk ruim zeven jaar bij Heineken waarvan zes jaar bij Vrumona in de functies van technologisch vernieu wer en rayonmanager Siroophal en Utilities. Ik vind het enorm leuk om nu weer terug te zijn in de Brouwerij en om me te gaan bezighouden met het startpunt van het brouwproces: de Heineken gist. Ik heb een man (Erik Jan) en twee dochters: Rosemarie van anderhalf en Rebecca is drie maanden. In de vakanties wan delen we graag, ik houd van lekker eten, hockey in mijn vrije tijd en ik geniet vooral volop van mijn twee meisjes. Ik heb ontzettend veel zin in deze nieuwe uitdaging. Marieke Boots

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 6