Fotogalerij Verpakken op BrowseHuis OH Woensdag 10 maart: Donderdag 11 maart: Vrijdag 12 maart: Zaterdag 13 maart: Zondag 14 maart: Maandag 15 maart: Dinsdag 16 maart: Woensdag 17 maart: Donderdag 18 maart: Vrijdag 19 maart: Zaterdag 20 maart: Zondag 21 maart: Maandag 22 maart: Dinsdag 23 maart: Woensdag 24 maart: Stamppot zuurkool met spekjes, jus en een runderrookworst Ajam pedis met mie, ketjapsaus, sambalboontjes en kroepoek Lekkerbekje met ravigote- of cocktailsaus, worteltjes, Mexico-mix en gebakken of gekookte krieltjes Biefstuk met Vlaamse frites, frietsaus en appelmoes Kip Bonne Femme met frietsaus Flongaarse goulash met gekookte aardappelen, doperwten en witte rijst Spaghetti Bolognese met Italiaanse salade Hutspot met een sukadelapje, spekjes en jus Nasi Goreng met een drumstick, gebakken ei, pindasaus, atjar en kroepoek Gebakken zalmmoot met witte wijnsaus, gegratineerde spinazie en geroosterde aardappelen Twee kipspiesen met Koninginnemelange, frites en frietsaus Loempia speciaal, gebakken rijst, pindasaus, kroepoek en atjar Spareribs met knoflooksaus, appelmoes, patat frites of gekookte krieltjes Tartaartje met gebakken uien, gebakken aardappelschijfjes of gekookte aardappelen cordiale melange en frietsaus Stamppot boerenkool met een Gelderse of een runderrookworst, spekjes en jus De fotogalerij van Verpakken is voor het grootste gedeelte klaar en te vinden op de site van Verpakken op het BrowseHuis. Voor de medewer kers van Verpakken is dit geen groot nieuws, want van de meesten is inmiddels een foto geno men om de galerij zo volledig mogelijk te maken. Dus ben je nieuwsgierig naar je eigen foto of naar die van je collega's, kijk dan gauw onder Nederlandse Organisatie Heineken - Heineken Nederland Supply - Verpakken Zoeterwoude. Irene Lekkerkerker, Packaging Operations medewerker bij Verpakken, is de afgelopen maanden druk beziggeweest de medewerkers (ongeveer 600) van alle Verpakken- colonnes en dagdienstafdelingen op de foto te zetten. Omdat velen elkaar niet kennen, is deze fotogalerij een handig middel om snel op te zoeken 'wie wie' is. Daarnaast worden de foto's ook voor andere doeleinden gebruikt, zoals TPM. ene maakt foto's van medewerkers van EVM Een aantal medewerkers is nog niet in de gelegenheid geweest op de foto te gaan. Staat jouw foto er niet bij, meld je dan snel bij Irene Lekkerkerker (tst. 6151). Zij kan er dan voor zorgen dat de foto alsnog wordt gemaakt en de fotogalerij com pleet wordt.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 2