178 Regelcentrum krijgt nieuw onderkomen Jaarcijfers Heineken 2003 10 maart 2004 Jaargang 8 Heineken in ae brouwerij 4V Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 1 Regelcentrum krijgt nieuw onderkomen 2 Fotogalerij Verpakken 3 Column Fred Holvast 4 Profiel: Robert van den Bogaard 5 TPM audit bij Verpakken 6 Ondernemingsraad op het BrowseHuis 7 Foto van de Maand 8 Bestellen van kantoorartikelen Nog even en dan mogen de medewerkers van het Regelcentrum EVM zich verheugen op een gloednieuw onderkomen. Dat werd ook wel tijd, want het oude verblijf dat ruim zes jaar geleden als tijdelijk werd opgezet, was letterlijk oud en versleten. Momenteel worden de grondwerk zaamheden verricht zoals het verleggen van kabels, gasleiding en het aansluiten van de riole ring op de hoofdriolering, het leggen van de fun dering, et cetera. Destijds werd een combinatie van zes aaneengeschakelde portocabins neergezet. Tijdelijk, want het logis tiek masterplan was nog niet defini tief. Begin 2003 werd het plan uit eindelijk concreet en vanaf die tijd konden definitief deelplannen wor den gemaakt. Dit gold overigens ook voor andere zaken zoals overkap ping van de colonnelaan. De mede werkers van het Regelcentrum ver heugen zich op het krijgen van een mooi, nieuw onderkomen met een eigen teamruimte en kleedruimte die ze tot nu toe moesten ontberen. Zeker als je nagaat dat ze momen teel met z'n allen moeten toeven in één portocabin in plaats van de -*3"'-- - Er wordt hard gewerkt aan het nieuwe Regelcentrum EVM combinatie van aaneengeschakelde portocabins. De uitdaging van EVM is nu om, ondanks deze ongemakkelijke omstandigheden toch 100% service te blijven verlenen aan Verpakken. Dit is een hele klus, want ook door de overkapping van de colonnelaan is het niet eenvoudig om Colonne 2 en 3 perfect te bevoorraden. Via Leven in de Brouwerij houden we jullie op de hoogte over de voortgang van ons nieuwe onderko men. John van Pijpen, teamleider EVM De jaarcijfers van Heineken werden woensdag 25 februari door onze bestuursvoorzitter Anthony Ruys in de Heineken Experience bekendgemaakt. Ondanks het lastige jaar heeft Heineken in 2003 toch een goed resul taat behaald. De nettowinst van Heineken is het afgelopen jaar op 798 miljoen euro uitgekomen. Dat is precies 3 miljoen euro meer dan in 2002. De omzet is flink gestegen: van 8,5 miljard naar 9,3 miljard euro. vervolg op pagina 3 Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 1