menu Sjaak Stolk 25 jaar in dienst Woensdag 25 februari: Stamppot boerenkool met een Gelderse of een runderrookworst, spekjes en jus Donderdag 26 februari: Ajam pangang met gebakken rijst, een gebakken ei, atjar en kroepoek Vrijdag 27 februari: Gestoomde witvis met Hollandaisesaus, gekookte aardappelen en worteltjes Zaterdag 28 februari: Halve kip met Vlaamse frites, rauwkost en frietsaus Zondag 29 februari: Twee enchiladas met witte koolsalade Maandag 1 maart Boerenomelet met aardappelkroketten of gekookte aardappelen, broccoli en kaassaus Dinsdag 2 maart: Lasagne bolognese met Italiaanse salade Woensdag 3 maart: Stamppot andijvie met spekjes, een rundergehaktbal en jus Donderdag 4 maart: Bami goreng met een drumstick, een gebakken ei, atjar, kroepoek en pindasaus Vrijdag 5 maart: Gebakken kibbeling met twee röstirondjes of aardappelpuree, ravigotesaus en groene salade Zaterdag 6 maart: Twee broodjes hamburger met frites en frietsaus Zondag 7 maart: Twee kipschnitzels met frietsaus, curry en uitjes, pommes Duchesse en appelmoes Maandag 8 maart: Zeeuwse rijsttafel Dinsdag 9 maart: Gefrituurde mosselen met tartaarsaus, American wedges of gekookte krieltjes en rauwkost Woensdag 10 maart: Stamppot zuurkool met spekjes, jus en een runderrookworst Sjaak Stolk, timmerman bij het Bouwbureau HNS, was 1 februari 25 jaar bij Heineken in dienst. Temidden van zijn collega's ontving hij 9 febru ari van Koos van Leijden het speldje en de bijbehorende brief. Natuurlijk was er koffie en gebak. Sjaak is 25 jaar geleden begonnen bij de afde ling Verpakken als bedieningsman. Daar heeft hij een jaar en drie maan den gewerkt. Sjaak is van origine machinaal houtbewerker, dus toen er een vacature voor timmerman ont stond bij de, zoals het toen heette, Bouwkundige afdeling, heeft Sjaak meteen gesolliciteerd en werd hij aangenomen. Volgend jaar dus weer een jubileum voor Sjaak, want dan is hij 25 jaar werkzaam bij het Bouwbureau en dat is wel weer een taartje waard! vervolg van pagina 1 Geur De kranten meldden ook: 'Het bedrijf meent de stankoverlast met 97 procent verminderd te hebben'. Wij hebben afgelopen jaren in het brouwhuis kostbare, ongeveer tien miljoen gulden kostende condensa- tie-units geplaatst, waardoor wij de geuremissie daadwerkelijk met 97 procent hebben verminderd. Soms wordt er op zo'n manier over ons geschreven alsof we ons niet zo veel aantrekken van de mensen om onze Brouwerij heen. Dit is niet terecht. We hebben veel investerin gen gedaan en gaan er nog meer doen om de geurhinder van de AWZI te verminderen, zoals het plaatsen van het biologisch geurfil- ter en de uitbreiding van de anaëro be AWZI. Zoals jullie zien, heb je meer woor den nodig om krantenartikelen recht te zetten, dan er in een kran tenartikel staan. En dan hebben we nu nog niet eens alle fouten en ver keerde suggesties kunnen weerleg gen. Mochten jullie meer informatie willen hebben, laat het weten. Dan kunnen we er in een volgend num mer van Leven in de Brouwerij op terugkomen. Ingrid Sentse, milieucoördinator

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 2