Controleer op lekke riolen 25-jarig jubileum Roy Jaggan Collega's Colonne 1, ploeg 1.5 Heineken Nederland Supply Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Hetzelfde riool, perfect onderhouden Tijdens een controleronde trof ik een riool aan dat duidelijk heeft gelekt of nog lekt. Hetzelfde riool is op andere plaatsen perfect onderhouden, zoals u zelf op de tweede foto kunt zien. Het commentaar van Hans Wesse- lingh van het Bouwbureau HNS op deze lekkage: "Als de afdeling bij ons een lekkage meldt, dan wordt die direct gerepareerd. Maar als het bij ons niet bekend is, kunnen wij ook geen actie ondernemen." Mijn advies hierover is: neem tijdens de HON- /veiligheids-/ milieurondes ook de verdiepte kelder of de tussen- vloer in je rondes mee en controleer de daar aanwezige leidingen en installaties op lekkage. Bart van Eunen Roy Jaggan, basisoperator Verpakken op Colonne 1, was 15 januari 25 jaar in dienst bij Heineken. Roy kwam in 1979 in vaste dienst bij Heineken, nadat hij enige tijd als uitzendkracht bij Heineken had gewerkt. Na een korte periode op Colonne 3 werd hij kwaliteitscontroleur bij de VKWD. Na hier vele jaren met plezier te hebben gewerkt, maakte hij de overstap naar de productievloer. Sinds enkele jaren is hij nu werkzaam op Colonne 1. Samen met enkele collega's van zijn team kwam Roy bij Ed van Willegen op de koffie. Daar kwamen het verleden en zeker het heden met de nieuwe ploegenstructuur ter sprake, onder het genot van gebak en de befaamde 'fruits de mer'. Vervolgens volgde het formele gedeelte, waar bij Roy uit handen van Ed zijn speld in ontvangst mocht nemen. Roy tijdens zijn jubileumviering

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 7