Van opleidingscoördinatoren naar rayonondersteuners 2 Woensdag 11 februari: Donderdag 12 februari: Vrijdag 13 februari: Zaterdag 14 februari: Zondag 15 februari: Maandag 16 februari: Dinsdag 17 februari: Woensdag 18 februari: Donderdag 19 februari: Vrijdag 20 februari: Zaterdag 21 februari: Zondag 22 februari: Maandag 23 februari: Dinsdag 24 februari: Woensdag 25 februari: Stamppot zuurkool met spekjes, jus en een runderrookworst Ajam pedis met mie, ketjapsaus, sambalboontjes en kroepoek Lekkerbekje met ravigote- of cocktailsaus, worteltjes/Mexico-mix en gebakken of gekookte krieltjes Biefstuk met Vlaamse frites, frietsaus en appelmoes Kip Bonne Femme met frietsaus Hongaarse goulash met gekookte aardappelen, doperwten en witte rijst Spaghetti Bolognese met Italiaanse salade Hutspot met een sukadelapje, spekjes en jus Nasi Goreng met een drumstick, gebakken ei, pindasaus, atjar en kroepoek Gebakken zalmmoot met witte wijnsaus, gegratineerde spinazie en geroosterde aardappelen Twee kipspiesen met Koninginnemelange, frites en frietsaus Loempia speciaal, gebakken rijst, pindasaus, kroepoek en atjar Spareribs met knoflooksaus, appelmoes, patat frites of gekookte krieltjes Tartaartje met gebakken uien, gebakken aardappelschijfjes of gekookte aardappelen cordiale melange en frietsaus Stamppot boerenkool met een Gelderse of een runderrookworst, spekjes en jus Het project 0-2000 loopt per 1 januari 2005 af. Er moet daarom een definitieve invulling worden gegeven aan de begeleiding van de werkplek opleiding. In de maand januari zijn de mede werkers, met name de opleidingscoördinatoren (OC-ers), van 0-2000 druk bezig geweest met deze reorganisatie. Vanaf 2 februari zijn we gestart met drie rayonondersteuners (RO-ers) en zoals de naam al aangeeft, gaan zij per rayon de werkplekopleidingen 0-2000 ondersteunen. Hiermee komt een einde aan vijf jaar 0C-schap in de ploegendienst en gaan ze als ray onondersteuner hun diensten in de dagdienst leveren. Doordat we van vijf 0C-ers teruggaan naar drie RO- ers, zal dat inhouden dat het aantal medewerkers in opleiding kleiner wordt. Dit is nodig om de kwaliteit van de werkplekopleiding te garande ren. We grijpen 2004 aan om tot een kwalitatief goede organisatie voor de werkplekopleiding te komen. De ray onondersteuners zijn voor de komen de periode als volgt ingedeeld: Rayon 1: Johan Messemaker Rayon 2: Rob Rosier Rayon 3: Leen Noort Pim van Duyn gaat zich bezighouden met de opleidingspilaar in TPM en Richard Bokma gaat terug naar de ploegen. Ton Witte, opleidingsfunctionaris Verpakken Leen Noort

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 2