Nieuwe bedrijfskleding is uitgeleverd 8 De redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 6321, Frea Lodewijk (Bouwbureau HNS) tst. 6099, Renske de Laat (Lasswell Communication Events) tst. 7074 of 06-53346447, Manon van Veenendaal (Verpakken) tst. 7216, Caroia Verkerk (Interne Dienst Bedrijf/BTD-UC) tst. 7221/6452. Het redactieadres: Renske de Laat, BK 2.15, Z/Wou. E-mailadres: Leven in de Brouwerij. De inleverdatum: Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij verschijnt 11 februari 2004. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 30 januari worden ingeleverd. Als het goed is, loopt iedereen sinds een paar weken rond in nieuwe Heineken-bedrijfskleding. De kledingstukken werden eind vorig jaar, op 9 december, al op alle vestigingen uitgeleverd. Voor het zover was, moest er heel wat werk worden verzet. Heel belangrijk waren het over leg met en de ervaringen van de 'dragers'. Bedrijfskleding moet er immers niet alleen mooi uitzien, het moet vooral ook prettig zijn om er je werk in te doen. Zoals Leven in de Brouwerij al eerder meldde, zijn zowel de repre sentatieve als de functionele kleding lijn vernieuwd. Heineken koos ervoor de kleding niet meer bij een dure cou turier te laten ontwerpen. In plaats daarvan waren er standaard modellen, en dat scheelde flink in de kosten. Ibrahim Özyigit, medewerker Bedrijfs restaurant, draagt de nieuwe kleding. "De kleding is mooi en het zit ook lek ker, dus ik ben er tevreden mee." Knoopjes De overgebleven voorraad 'oude' Heineken-bedrijfskleding kan nog prima ergens anders dienst doen. Alleen kledingstukken waar de Heineken-labels niet kunnen worden uit- of afgeknipt, mogen niet in omloop blijven. Heineken heeft contact gelegd met het Leger des Heils, waar vrijwilli gers ervoor zorgen dat alle Heineken- gerelateerde zaken van de kleding worden verwijderd. De bruikbare kle ding wordt verkocht en de opbrengst komt ten goede aan verschillende acties van het Leger des Heils. Naast kant-en-klare kledingstukken zijn er nog stoffen en fournituren (knoop jes bijvoorbeeld, of ritssluitingen). Ze krijgen een nuttige bestemming bij een stichting voor meervoudig gehan dicapten in Driebergen. Daar worden ze gebruikt om allerlei handwerkpro- ducten van te maken. i, Om de rokers op de Brouwerij de gelegenheid te geven 'droog' te kunnen roken, zijn de afgelopen weken in totaal acht rookabri's op de Brouwerij geplaatst. Compleet met twee stoeltjes en een asbak. De medewerkers van het Bouwbureau HNS namen hem graag als eerste in gebruik.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 8