Een kijkje op de Brouwerij 2 Woensdag 28 januari: Donderdag 29 januari: Vrijdag 30 januari: Zaterdag 31 januari: Zondag 1 februari: Maandag 2 februari: Dinsdag 3 februari: Woensdag 4 februari: Donderdag 5 februari: Vrijdag 6 februari: Zaterdag 7 februari: Zondag 8 februari: Maandag 9 februari: Dinsdag 10 februari: Woensdag 11 februari: Stamppot boerenkool met een Gelderse of een runderrookworst, spekjes en jus Ajam pangang met gebakken rijst, een gebakken ei, atjar en kroepoek Gestoomde witvis met Hollandaisesaus, gekookte aardappelen en worteltjes Halve kip met Vlaamse frites, rauwkost en frietsaus Twee enchiladas met witte koolsalade Boerenomelet met aardappelkroketten of gekookte aardappelen, broccoli en kaassaus Lasagne bolognese met Italiaanse salade Stamppot andijvie met spekjes, een rundergehaktbal en jus Bami goreng met een drumstick, een gebakken ei, atjar, kroepoek en pindasaus Gebakken kibbeling met twee röstirondjes of aardappelpuree, ravigotesaus en groene salade Twee broodjes hamburger met frites en frietsaus Twee kipschnitzels met frietsaus, curry en uitjes, pommes Duchesse en appelmoes Zeeuwse rijsttafel Gefrituurde mosselen met tartaarsaus, American wedges of gekookte krieltjes en rauwkost Stamppot zuurkool met spekjes, jus en een runderrookworst De voorzitter van de Raad van Bestuur van Heineken, de heer Ruys, heeft vrijdag 16 januari een bezoek aan Zoeterwoude gebracht. Nadat hij samen met het MT van HNS uitgebreid had gediscussieerd over de resultaten van 2003 en de verwachtingen voor 2004, werden de schoe nen met stalen neuzen, veiligheidsbril en groene Heineken-stofjas aangetrokken. Een rondleiding op de Brouwerij mocht natuurlijk niet aan dit bezoek ontbreken. De rondleiding begon bij Brouwen, waar de heer Ruys heeft kennisgenomen van het project Sober. Vervolgens liet hij zich bij Verpakken uitvoerig voorlichten over de pilot op Colonne 1 waar met een geheel nieuwe ploegenindeling wordt gewerkt. Op de vloer, tussen alle machines in, heeft hij uitgebreid ken nisgemaakt met diverse medewerkers en gesproken over de werkzaamhe den. Ed Lam, sinds vijfjaar operator Verpakken op Colonne 1, sprak in het kort met de heer Ruys. "Voor ik bij Heineken kwam werken was ik werk zaam in een sigarettenfabriek, waar de heer Ruys in de Raad van Commissarissen zat, dus daar hebben we het over gehad. Het was erg leuk hem even te spreken", aldus Ed. Na het bezoek aan Colonne 1 zijn ook de overige colonnes bekeken waarbij een presentatie overTPM een belangrijk onderdeel was. Uiteraard heeft de heer Ruys ook kans gehad bij DCS de zojuist in gebruik geno men crossdockbanen te bekijken. Na de verpakkingsmachine van Colonne 5 werd het bezoek afgesloten met een broodje. De neer Ruys in gesprek met Ed Lam

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 2