Teamuitje ploeg 8 Brouwerijbiertjes in 2004 thuize 8 De redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 6321, Frea Lodewijk (Bouwbureau HNS) tst. 6099, Renske de Laat (Lasswell Communication Events) tst. 7074 of 06-53346447, Manon van Veenendaal (Verpakken) tst. 7216, Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf/BTD-UC) tst. 7221/6452. Het redactieadres: Renske de Laat, BK 2.15, Z/Wou. E-mailadres: Leven in de Brouwerij. De inleverdatum: Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij verschijnt 28 januari 2004. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 16 januari worden ingeleverd. nen. Op alles wat bewoog werd geschoten, het maakte niet uit of dat wel of geen tegenstander was. Krom van het lachen werd het spel na twaalf minuten afgebroken. Op naar het sumoworstelen. Daar was het hilariteit alom. ledereen werd in het pak gehesen en mocht zich heerlijk uitleven. Bij het aantrekken van de pakken waren al de nodige capriolen nodig. Chiel en Anton beten het spits af. Chiel stormde op Anton af en het enige wat Anton deed was opzij stap pen. Je begrijpt dat Chiel pas aan de andere kant tegen de muur tot stil stand kwam. Jan van Steenbergen ging als laatste en gooide zijn tegen stander tweemaal over de kop de mat af. Geweldig! Na het sumoworstelen was het tijd voor de maaltijd: saté met patat. Tijdens de maaltijd werden plannen gemaakt om nog een keer te gaan karten. Erik, Chiel en Albert werden tijdens het teamuitje verslagen door een dame en sinds die tijd hebben wij op de werkvloer het ANKE-syndroom. Ploeg 8 van DCS Export wenst ieder een een waanzinnig 2004! John Kraan, DCS Export Ploeg 8 van DCS Export verzamelde zich dinsdag 2 december bij de indoor kartbaan in Zoeter- meer voor een teamuitje. Op het programma stond een competitie karten, lasergamen en sumoworstelen. ledereen stond te popelen om zijn of haar stuurkunsten te laten zien. Na de uitleg over de kleuren van de vlag werd begonnen met vijf minuten opwarmrondes, gevolgd door een race om de plaatsen bij de finale ronde te bepalen. Na een hevige strijd kwam Erik Deege als beste uit de bus, gevolgd door IMarco Ver meulen en Jan van Steenbergen, die als derde eindigden. Het lasergamen werd een strijd van de rode ploeg tegen de groene, ledereen kreeg daarbij een pantser om. Na de uitleg kon de strijd begin- Voor 2004 zijn de onderstaande data gereser veerd voor het brouwerijbiertje van Productie Zoeterwoude: 7 april Paasbiertje 30 juni Barbecue 6 oktober Herfstbiertje 15 december Kerstbiertje U kunt de data in uw agenda noteren! De brouwerijbiertjes vinden zoals gebruikelijk plaats op woensdag van 15.00 tot 17.00 uur in de hal van het Bedrijfskantoor (met uitzondering van de barbecue). Interne Dienst Ploeg 8 van DCS Export bij het lasergamen

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 8