Mag ik ij even voors I Leven in de Brouwerij op BrowseHuis 2 Woensdag 14 januari: Donderdag 15 januari: Vrijdag 16 januari: Zaterdag 17 januari: Zondag 18 januari: Maandag 19 januari: Dinsdag 20 januari: Woensdag 21 januari: Donderdag 22 januari: Vrijdag 23 januari: Zaterdag 24 januari: Zondag 25 januari: Maandag 26 januari: Dinsdag 27 januari: Woensdag 28 januari: Stamppot zuurkool met spekjes, jus en een runderrookworst Ajam pedis met mie, ketjapsaus, sambaiboontjes en kroepoek Lekkerbekje met ravigote- of cocktaiisaus, worteltjes/Mexico-mix en gebakken of gekookte krieltjes Biefstuk met Vlaamse friet, frietsaus en appelmoes Kip Bonne Femme met frietsaus Hongaarse goulash met gekookte aardappelen, doperwten en witte rijst~ Spaghetti Bolognese met Italiaanse salade Hutspot met een sukadelapje, spekjes en jus Nasi Goreng met een drumstick, gebakken ei, pindasaus, atjar en kroepoek Gebakken zalmmoot met witte wijnsaus, gegratineerde spinazie en geroosterde aardappelen Twee kipspiesen met Koninginnemelange, friet en frietsaus Loempia speciaal, gebakken rijst, pindasaus, kroepoek en atjar Spareribs met knoflooksaus, appelmoes, patat frites of gekookte krieltjes Tartaartje met gebakken uien, gebakken aardappelschijjjes of gekookte aardappelen, cordiale melange en frietsaus Stampot boerenkool met een Gelderse of een runderrookworst, spekjes en jus Ik ben Hermen Wijbenga en ben 3 no vember begonnen als afstudeerder bij de afdeling SHE (Safety, Health En vironment). Ik ben 22 jaar en kom uit Beesd (het mooiste dorp in de Betuwe). Op dit moment woon en studeer ik in het gezellige Eindhoven. Mijn hobby's zijn onder meer paragliding, badmin ton, skeeleren, gitaar spelen, lezen en lekker eten met vrienden. Helaas heb ik momenteel weinig tijd voor al dit leuks, Hermen Wijbenga omdat ik elke dag zo'n drieëneenhalf uur in de trein zit. Het project waarmee ik op de Brouwerij bezig ben, gaat over het verminderen van de hoeveelheid afval dat bij het ver pakkingsproces ontstaat en het zoeken naar verbeteringen in het omgaan met en het afvoeren van deze afvalstromen. Door minder afval te produceren willen we de kosten verlagen en de Brouwerij milieuvriendelijker maken. Ik zou graag jullie mening hierover horen. Loopje bij Verpakken tegen afvalproblemen aan of heb je een idee voor verbetering, bel (7189), mail, dien een idee in bij de ideeënbus of loop gezellig even binnen: BK 3.33. Dan kun nen we samen Heineken nóg een beetje groener maken. Vanaf woensdag 14 januari is Leven in de Brouwerij ook op het BrowseHuis te vinden met een eigen website. Het eer ste nummer dat op de site digitaal te bezichtigen is, is het nummer dat u momenteel aan het lezen bent: 174. Verder kunt u op de site informatie vinden over de deadlines, data waarop Leven in de Brouwerij verschijnt, de redactie, u vindt er een archief en u kunt via de site onderwerpen inzen den of een reactie geven. De site is onder Heineken Nederland Supply te vinden.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 2