174 Nieuwjaarsborrel drukbezocht Heineken Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 1 Nieuwjaarsborrel drukbezocht 2 Leven in de Brouwerij op BrowseHuis 3 Vervolg nieuwjaarsborrel 4 Contacten met leveranciers e brouwerij 14 januari 2004 Jaargang 7 5 Total Productive Management 6 Afscheid Arco van Ipenburg 7 Rookbeleid HNB 8 Teamuitje ploeg 8 vervolg op pagina 3 'De beste wensen', is naar alle waarschijnlijkheid de meest gebruikte zin geweest tijdens de nieuwjaarsborrel van de Brouwerij op maandag 5 januari. Collega's konden hier onder het genot van een hapje en drankje luisteren naar de nieuwjaarspeeches van de brouwerijmanager en de voorzitter van de Ondernemingsraad. Hein van Dort begon zijn speech met het vragen om een moment stilte voor de collega's die niet meer onder ons zijn. Daarna ging hij in op diepte en hoogtepunten van 2003. "Het afgelopen jaar is een bewogen jaar geweest. De noodzaak tot verande ren is niet een kwestie van willen, maar van moeten. De biermarkt staat onder druk. We hebben in Nederland te maken met een veran dering in de bierconsumptie. De ver grijzing en verkleuring hebben een ander consumptiepatroon tot gevolg en de huidige economie heeft voor een terugloop in de horeca gezorgd. 'Taking Heineken to the Next Level' en 'Shared Services' zijn in een gevorderd stadium en door reorgani saties is Heineken genoodzaakt arbeidsplaatsen te laten vervallen. Iets wat niet in je koude kleren gaat zitten. Toch hebben innovatie en ver nieuwing de boventoon gevoerd in het afgelopen jaar: de introductie van Wieckse Brut, het Heineken Tapvat, de relaunch van Brand en de lancering van JOY. Daarnaast is de oplossing die Heineken samen met de Stichting Natuur en Milieu heeft gevonden voor de oude gele kratten een knap staaltje werk van de verant woordelijkheid die Heineken neemt binnen het Maatschappelijk Verant woord Ondernemen. En voor ons het meest belangrijk; we hebben in 2003 voor het eerst meer dan 10 miljoen hectoliter bier gebrouwen. 2004 wordt het jaar van de waarheid. De ingevoerde veranderingen moe ten daadwerkelijk ten uitvoer worden gebracht. Ondanks de moeilijke omstandigheden kijken we uit naar een goed 2004." Een grote opkomst Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2004 | | pagina 1