Anti RSI-tip Fase 1 overkapping is gereed Supply Heineken Nederland De extra ruimte is hard nodig Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Let op uw werkhouding Een goede werkhouding bestaat niet. Toch gelden er enkele principes waarbij de wervelkolom en het hoofd een goede stand kunnen innemen. Kijk nog eens op de RSI-website voor een juiste houding. zullen we ervoor zorgen dat de overlast voor de operatie zoveel mogelijk beperkt blijft. Voor ieders veiligheid verzoeken wij iedereen om rondom de bouwwerkzaamhe den extra goed op te letten en het resterende deel van de colonnelaan zoveel mogelijk vrij te houden voor werkverkeer en de aanvoer van glas. Kirsten Barnhorn, projectmanager Opslagcentralisatie Met man en macht is er de laatste weken en zelfs het laatste weekend aan gewerkt om het eerste deel van de colonnelaanoverkapping op 10 december gereed te krijgen. En het is gelukt! Vanaf deze datum komen de vrachtwagens voor Binnenland via de colonnelaanoverkapping het magazijn binnen en kan er optimaal worden gebruikgemaakt van de beschikbare opslagcapa citeit in zowel de binnenland- en de exportloods, als het eerste deel van de overkapping. Die ruimte is ook hard nodig om de voorraden voor de kerst op te kunnen vangen en uit te kun nen leveren. Vanaf week 2 van 2004 wordt er gestart met de werkzaamheden in de binnenlandloodsen. In week 2 wordt er nieuwe belijning aange bracht in BM1B, zodat de producten volgens de nieuwe inrichting in het magazijn worden opgeslagen. In de periode week 3 tot en met week 6 wordt de achterste loods (BM1C) opnieuw geasfalteerd en belijnd. Dit wordt in twee fasen uitgevoerd, zodat de operatie in het magazijn doorgang kan blijven vinden. Een deel van de exportloods wordt in week 7 en 8 geasfalteerd en opnieuw belijnd. Daarna zullen de 'langzaamlopers' in deze loods wor den opgeslagen. De te asfalteren gebieden worden met zeilen afgeschermd, zodat stof en dampen zoveel mogelijk kunnen worden geïsoleerd en afgezogen. Om voldoende opslagcapaciteit ter beschikking te hebben gedurende de verbouwingen kan er tot en met april worden gebruikgemaakt van de Jonkerloods. Vanaf half december worden ook al de voorbereidingen getroffen voor de tweede fase van de colonnelaan overkapping. Deze zal eind april 2004 gereed zijn. Ook voor dit deel

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 9