Crossdockbanen feestelijk geopend Rectificatie telefoonnummer BeerTender-helpdesk Het einde van 2003 is nabij Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude De pepernoten zijn op, de kerstkrans ligt te glanzen bij de bakker. Kortom het einde van 2003 is nabij. Dit jaar is in meerdere opzichten een spannend jaar geweest. Vele veranderingen zijn in gang gezet en moeten hun beslag krij gen in 2004. Veranderen is vaak lastig en daarom kijken we ongetwijfeld alle maal uit naar 'de rustige dagen rondom kerst'. Wij hebben onze uiterste best gedaan om tijdig aan te geven of er wel of niet tijdens de kerst moet worden gewerkt. Aanvankelijk leek dit niet nodig. Echter te elfder ure werden wij geconfron teerd met een probleem waardoor de leverbetrouwbaarheid van bier vanuit Brouwen voor de kerst niet kon worden gegarandeerd. De afgelopen twee weken is er bij Brouwen met man en macht aan de problemen gewerkt en het ziet er nu naar uit dat de leverbe trouwbaarheid niet langer in het geding is. Ik wil hier mijn dank uitspreken aan allen die hieraan een grote bijdrage hebben geleverd. Echter 100% zekerheid hebben we ook nu nog niet. Daarom hebben we toch de optie open moeten houden om eventueel rondom de kerst af te moe ten vullen. Wij hebben er begrip voor dat iedereen plannen heeft gemaakt met kerst en we zullen ernaar streven om zoveel mogelijk mensen met kerst vrijaf te geven. Ik vertrouw erop dat u begrip heeft voor de lastige situatie waarin wij plotseling verkeren. Tot besluit, ondanks de genoemde onzekerheden, wens ik eenieder een prettig kerstfeest en een goed en gezond nieuwjaar toe. PROOST! Hein van Dort De crossdockbanen bij DCS Export werden op donderdag 4 december feestelijk geopend met een erg bijzondere gast. Vlak voor zijn verjaar dag vond niemand minder dan Sinterklaas nog tijd om bij ons langs te komen en de gastheer te zijn op dit daverende feest. Ook Marc Gross, die de crossdockba nen officieel opende, moest bij Sinterklaas komen. Aangezien hij door de Pieten niet werd meegeno men naar Spanje, mogen we afleiden dat Sinterklaas tevreden over hem was. Na het doorknippen van het lint en de officiële opening, werden de eerste containers vanaf de nieuwe crossdockbanen vakkundig geladen. Fred Holvast, manager van DCS, kreeg nog de Sinterklaas Award 2003 uitgereikt voor zijn verdiensten van het afgelopen jaar. ledereen die door de Sint naar voren werd geroepen is te zien op boven staande foto. Van links naar rechts: Marc Gross, Fred Holvast, Rekenpiet, Chefpiet (zittend), Wout Smit, Sinterklaas, Robin Weening, Jim de Tulleo, Projectpiet (zittend), Frank de Koning en Rob de Vogel. Na het officiële gedeelte werd er nog flink op los gefeest! Hulde voor de prima organisatie. Erik Hoeksema In nummer 172 van Leven in de Brouwerij is in het artikel 'De dag van de BeerTender' abusievelijk het verkeerde telefoonnummer van de BeerTender- helpdesk geplaatst. Voor vragen en opmerkingen over de BeerTender kunt u deze helpdesk tijdens kantooruren bellen op het telefoonnummer: 0800 - 2337836. Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 3