Belofte maakt schuld Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar 1 <- 1 3 3 «-1 u *1 e 1 3 De redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 6321, Frea Lodewijk (Bouw bureau HNS) tst. 6099, Renske de Laat (Lasswell Communication Events) tst. 7074 of 06-53346447, Manon van Veenendaal (Verpakken) tst. 7216, Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf/BTD-UC) tst. 7221/6452 Het redactieadres: Renske de Laat, BK 2.15, Z/Wou. E-mailadres: Leven in de Brouwerij De inleverdatum: Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij verschijnt 14 januari 2004. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 2 januari 2004 worden ingeleverd. Over de uitslag van de trekking kan niet worden gecorrespondeerd. In nummer 171 van Leven in de Brouwerij vond u een kruiswoordpuz zel met het thema 'kantoor veiligheid'. Nu is het niet zo dat ik dagelijks moest overwerken om de inzendingen te controleren. Maar ik heb toch een tiental reacties ontvan gen. En als ik de groepsinzendingen meetel, dan zijn er ongeveer 25 medewerkers die zich hebben inge spannen om de juiste oplossing te vinden en op te sturen. Zoals ik heb aangekondigd in num mer 171, zijn er prijzen en deze zijn inmiddels uitgereikt. Ondergetekende heeft onder streng toezicht de winnaars uit alle inzen ders getrokken, een groepsprijs en een individuele prijs. De gelukkigen staan op bijgaande foto's afgebeeld. Ik wens iedereen langs deze weg prettige feestdagen en een voor spoedig maar vooral een veilig 2004. Bart van Eunen Voor degene die een poging hebben gewaagd, maar er niet helemaal uitkwamen; de oplossing van de puzzel 'b Z, 3 V 4e H 6 I 1 B O R B R e V A A 'r L O O 1 N B N B S O T 1 c 10P M B C. H- 1 N |"p O U S s T B Ut N B S, N R T O M ,3a V B N N B W B T R M. R B N "r S O K Half december alweer. Kerstliedjes op de radio en kerstversiering op de brouwerij laten er geen twijfel over bestaan dat het binnenkort Kerstmis is. En dat het einde van het jaar in zicht is. Leven in de Brouwerij gaat er even tus sen uit. Net als jullie gaan wij ons huis in kerst sfeer brengen en gezellig afspreken met fami lie en vrienden. Want er toch niets leuker en sfeervoller dan met elkaar terug te kijken op het afgelopen jaar en vooruit te blikken op het nieuwe jaar. Graag wensen wij, de redactieleden van Leven in de Brouwerij, u heel prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Laten we er met z'n allen weer een mooi jaar van maken! Karin Jansen, Renske de Laat, Frea Lodewijk, Carola Verkerk en Manon van Veenendaal

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 12