Echt tapbier verkrijgbaar in de supermarkt r Denemarken Heineken Nederland Supply Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Een mooie vangst door Joop Lindhout Vanaf eind november is het Heineken Tapvat verkrijgbaar: echt tapbier voor elk feestje, te koop in supermarkt en slijterij! Een vijf-liter vaatje gevuld met de hoogste sen satie van bier, namelijk tapbier. Het Heineken Tapvat is alleen, speciaal voor de feestdagen, verkrijgbaar tij dens en vlak voor de feestmaand december. Op de Bossche Brouwerij is deze introductie niet ongemerkt voorbij gegaan. Heineken wilde het persbe richt laten vergezellen door een foto van kerstmannen aan de pro ductielijn. Maandag 10 november waren de jongens aan de lijn bereid om aan deze ludieke actie mee te werken en werden in tien super-de- luxe kerstkostuums gehesen. Na een mooie week zonder regen, vertrokken we zaterdagmorgen in de regen naar Holland met een zéér tevreden gevoel. De organisatie hoopt volgend jaar weer zo'n leuke week voor de leden te kunnen organi- vissen te gaan jagen! De eerste stek gaf mooie gul, de schipper zei zelfs dat hij in driejaar niet meer van dit formaat gullen had gezien, hoopvol le tekens voor ons dus! Helaas blijft een schip in Denemarken niet voor anker liggen maar vist driftend. Dat wil zeggen op de stroom en de wind, wat het moeilijk maakt steeds naar dezelfde plek terug te keren. Rond drie uur waren we weer in de haven met ieder een grote emmer vol vis. Deze vis werd schoongemaakt en ingevroren voor het thuisfront. Dinsdag was weer een vrije visdag en bracht een bijzonder moeilijk te van gen vissoort voor één van ons: een zeeforel. Later in de week is deze mooie zeeforel van 48 cm op de bar becue beland. Woensdag en donderdag waren weer geweldig leuke bootvisdagen met lek ker weer waarin we de emmers weer makkelijk konden vullen met mooie gul, schar en schol. Het is echt onge lofelijk hoeveel vis er nog op dit klei ne stukje water zit. Een ideale visplek op krap 750 km van Heineken Zoeterwoude! De laatste visdag was voor ons een dag op een oude kade. Deze bracht ons redelijk veel vis, ook al hadden we eigenlijk al genoeg. De weekprijzen werden uiteindelijk over vier mensen verdeeld. Drie vissers eindigden op een gedeelde eerste plaats betreffende de hoeveelheid gevangen vissoorten. Alle drie had den acht soorten vis gevangen. De grootste vis werd gevangen door Wim Schaap, een mooie gul van 72 cm. seren. Kijk voor meer informatie eens op de H.H.V.Z.-pagina's van het Browse Hu is. Claus Janssen, Heineken Hengelsport Vereniging Zoeterwoude De gevangen vis werd verwerkt De kerstmannen aan de lijn

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 11