Hengelsportvereniging naar I I^!|L 25 jaar in dienst J y L yv Van 15 tot en met 18 november zijn vijftien leden van de Heineken Hengelsport Vereniging Zoeterwoude (H.H.V.Z.) in Denemarken geweest om eens een lekker visje te vangen en enkele dagen met collega's op te trekken. Hiervoor had de H.H.V.Z. vier complete huizen gehuurd met sauna, whirlpool, douche et cetera. De leden zijn op eigen gelegenheid naar Denemarken gereden waar ze zaterdagmiddag de sleutel van hun huis ontvingen. Het uitpak ken kon direct beginnen want er waren niet alleen visspullen en kleren meegekomen, maar ook eten voor de hele week. De deelnemers hadden in een voorvergadering per huisje een eigen weekmenu gemaakt en daarop inkopen gedaan in Nederland. Het mooie viswater in Denemarken Na aankomst zaterdag waren er toch een paar die niet moe genoeg waren van de reis en direct in de haven van Fredericia gingen vissen. Er stond een windkracht 6, recht in hun gezicht en het was allang don ker. Helaas voor de mannen ver pestte het weer hun plannen want het kostte hun meer materiaal dan dat het maatse vissen opleverde. Al snel besloten zij toch maar naar huis te keren en een lekkere Heineken te nemen. Of ze gingen om snel vissen te vangen of vanwe ge de weekprijzen, weten we niet. Voor de weekprijzen hadden we per persoon 5,- ingelegd. Dit bedrag werd aan het einde van de week verdeeld onder degene met de grootste vis en degene met de meeste vissoorten. Zondag was iedereen al in alle vroegte wakker om zijn kansen te wagen aan een pier, strandje of kade. We gingen per huisje naar verschillende plekken om uit te pro beren waar de vis zich bevond. Het resulteerde in een wisselende vangst van veel kleine gul, grote botten, soms een schol en schar. Al met al een geslaagde eerste dag met redelijk veel vis en een verbete rende trend in het weer: de wind nam af en de temperatuur daalde. Na een geslaagde warme maaltijd en de nodige drank kon iedereen naar bed met een tevreden gevoel. Maandagmorgen weer vroeg uit bed, want om negen uur zou onze boot vertrekken om op de grotere 1 januari 2004 K.A. van Beek Colonne 1B, ploeg D Binnenland C.H. Zevenhoven Colonne 1B, ploeg A Binnenland 15 januari 2004 B. Jaggan Colonne IA, ploeg B Binnenland A. de Jong afdeling Nieuwbouw

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 10