Koen Wamsteeker 25 jaar bij Heineken Kledingpakketten worden 9 december uitgeleverd 2 Woensdag 3 december: Donderdag 4 december: Vrijdag 5 december: Zaterdag 6 december: Zondag 7 december: Maandag 8 december: Dinsdag 9 december: Woensdag 10 december: Donderdag 11 december: Vrijdag 12 december: Zaterdag 13 december: Zondag 14 december: Maandag 15 december: Dinsdag 16 december: Woensdag 17 december: Varkensreepjes met tagliatelle verde en Italiaanse salade Ajam pangang met gebakken rijst, een gebakken ei, atjar en kroepoek Gestoomde witvis met gekookte aardappelen, worteltjes en Hollandaisesaus Een halve kip met Vlaamse frites, rauwkost en frietsaus Twee enchilada's met witte koolsalade Een boerenomelet met aardappelkroketjes of gekookte krieltjes, broccoli en kaassaus Lasagna Bolognese met Italiaanse salade Stamppot andijvie met spekjes, een rundergehaktbal en jus Bami Goreng met een drumstick, een gebakken ei, atjar, kroepoek en pindasaus Gebakken kibbeling met twee röstirondjes of aardappelpuree, groene salade en ravigotesaus Twee broodjes hamburger met frites en frietsaus Twee kipschnitzels, spicy spirals, frietsaus, currysaus met uitjes en appelmoes Gefrituurde mosselen met gebakken aardappelschijfjes of gekookte krieltjes, rauwkost en tartaarsaus Holsteiner schnitzel met American Wedges of gekookte krieltjes, gegratineerde spinazie en champignonsaus Zeeuwse rijsttafel Koen Wamsteeker kwam in 1978 in dienst bij Heineken als operator op Colonne 3. Daarvoor werkte hij bij een texielfabriek als monteur. Nu werkt Koen alweer enkele jaren op Colonne 5. Hij heeft het prima naar zijn zin met zijn collega's in team A. Ondanks zijn slechthorendheid kan hij goed communiceren met zijn team. In het bijzonder met A. Ertan en B. van Loon. Koen is een rustig en vrien delijk persoon met een oeverloze inzet en werklust. Koen vierde zijn 25-jarig jubileum op het kantoor van Ed van Willegen. Dat gebeurde in het bijzijn van een aantal collega's en ondergetekende. Tijdens de koffie en het heerlijke gebak met zeebanket, speldde Ed de jubilaris het gouden Heineken-insigne op. Na een uurtje gezellig te hebben gekletst (kletsen met Bart nou ja...), zijn we weer aan het werk gegaan. Met het team gaan we tijdens het teamuitje op 10 december dit jubileum nog een keer vieren. Erik de Haas, Verpakken De representatieve lijn van de bedrijfskleding Op dinsdag 9 december krijgen alle bedrijfskle- dingdragers, ongeveer 1.200 personen verdeeld over zo'n dertig locaties in het land, hun kleding- pakket. De kledingdragers gaan de kleding pas vanaf 1 januari 2004 dragen, omdat eerst moet worden gekeken of alle pakketten compleet zijn en de kleding past. Daarvoor zijn de laatste twee weken van het jaar gereserveerd. De medewerkers ontvangen voor week 50 een nieuwsbrief waarin de instructies staan met betrekking tot de uitlevering van de kleding en de retourprocedure. De tekst van deze nieuwsbrief vindt u tegen die tijd onder 'Nieuws' op de website op het BrowseHuis; Projecten/Bedrijfskleding.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 2