WIE IS Defnie Paardekooper (28) Kwaliteitsanalist BTD/KCT Afscheidsreceptie Willem Driessen Anti RSI-tip PROFIEL 6 Wat is je sterrenbeeld? "Tweeling." Wat is je thuissituatie? "Ik woon samen in Alphen aan den Rijn en heb twee cavia's: Einstein en puntnl. Het zijn hele leuke beestjes. Altijd als ik thuiskom, beginnen ze gelijk aandacht te vragen tot ik ze wat lekkers heb gegeven." Hoe lang werkje al bij Heineken? "In 1998 ben ik officieel in dienst getreden. Daarvoor liep ik negen maanden stage bij HTS voor de mid delbare Laboratorium school. In die tijd ging een medewerker van het Kwaliteits Controle Team bij de BTD parttime werken en heb ik het ande re gedeelte van de functie opge vuld. Na een jaar ben ik fulltime in dienst getreden." Wat vind je het leukst aan je werk? "Het contact met meerdere afdelin gen. Voor de afvalzuivering halen we bijvoorbeeld altijd zelf op de fiets het monster, bij Verpakken doen we de eindcontrole en kijken we onder andere of het etiket wel recht zit." Wat is je favoriete vakantieland? "Spanje en Griekenland, als de zon maar schijnt. Het is er de laatste tijd alleen niet zo van gekomen om naar die landen op vakantie te gaan, doordat ik studeer en we aan het sparen zijn voor ons nieuwe huis." Wat voor studie volg je? "HBO Voedingsmiddelentechnologie. Ik volg de studie in de avonduren en zit nu in het derdejaar. Volgend jaar ga ik afstuderen en daarvoor zoek ik nog een afstudeerstage. Ik hoop dat ik deze bij Heineken kan voltooien." Wat doe je voor de ontspanning? "In de zomer skeeler ik graag. Meestal doe ik dat samen met mijn vriend en kennissen in de buurt van Hazerswoude. Daarnaast drink ik op zaterdagavond graag een biertje met vrienden in mijn stamkroeg. Er zitten altijd wel bekenden en dat is erg gezellig." Wat is je favoriete eten/drinken? "Niets bijzonders eigenlijk, alles wat slecht voor je is." Wat is je grote wens? "Oud worden en gezond blijven." Wat is je zwakke kant? "Soms ben ik een beetje gestresst. Op het werk is het soms ineens druk als er iemand niet is en dan ben ik bang dat het werk niet afkomt." Wat is je sterke kant? '"s Ochtends ben ik altijd vrolijk en heb ik nooit moeite om uit bed te komen. Ik ben ook zelden te laat op het werk." Waar heb je bewondering voor? "Voor mensen die erge dingen mee maken en dan toch altijd vrolijk blij ven. Aan wie je niet merkt dat ze een moeilijke tijd doormaken." Met wie zou je graag een dag willen ruilen? "Met Maxima. Niet omdat ik Willem Alexander nou zo leuk vind, maar om gezellig bij Koningin Beatrix op de koffie te gaan." Willem Driessen, colonnetechnicus op Colonne 9, neemt afscheid. Op woensdag 26 november is iedereen van harte uitgenodigd om tussen 15.00 en 17.30 uur in de hal van het Bedrijfs- kantoor een biertje te komen drinken en Willem gedag te zeggen. Zorg voor sport en ontspanning: Beweging en rust, sport en ontspanning maken je minder kwetsbaar voor RSI.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 6