menu 25-jarig jubileum John Rotmensen Anti RSI-tip Woensdag 5 november: Donderdag 6 november: Vrijdag 7 november: Zaterdag 8 november: Zondag 9 november: Maandag 10 november: Dinsdag 11 november: Woensdag 12 november: Donderdag 13 november: Vrijdag 14 november: Zaterdag 15 november: Zondag 16 november: Maandag 17 november: Dinsdag 18 november: Woensdag 19 november: Varkensreepjes met tagliateile verde en Italiaanse salade Ajam pangang met gebakken rijst, een gebakken ei, atjar en kroepoek Gestoomde witvis met gekookte aardappelen, worteltjes en Hollandaisesaus Een halve kip met Vlaamse frites, rauwkost en frietsaus Twee enchilada's met witte koolsalade Een boerenomelet met aardappelkroketjes of gekookte krieltjes, broccoli en kaassaus Lasagne Bolognese met Italiaanse salade Stamppot andijvie met spekjes, een rundergehaktbal en jus Bami Goreng met een drumstick, een gebakken ei, atjar, kroepoek en pindasaus Gebakken kibbeling met twee röstirondjes of aardappelpuree, groene salade en ravigotesaus Twee broodjes hamburger met frites en frietsaus Twee kipschnitzels, spicy spirals, frietsaus, currysaus met uitjes en appelmoes Gefrituurde mosselen met gebakken aardappelschijfjes of gekookte krieltjes, rauwkost en tartaarsaus Holsteiner schnitzel met American Wedges of gekookte krieltjes, gegratineerde spinazie en champignonsaus Zeeuwse rijsttafel John Rotmensen was 14 augustus 25 jaar in dienst bij Heineken. Dit is niet onopgemerkt voorbijgegaan en officieel gevierd op 15 september in De Hooiberg. Tijdens zijn 25 dienstjaren heeft John zich de meeste jaren beziggehouden met de helderbier-bereiding, oftewel filtratie. Gedurende deze periode is John betrokken geweest bij vele acti viteiten en projecten. Hij heeft naast zijn werk in Zoeterwoude ook brou werijen buiten Nederland geholpen. Zo was er de opstart van de filters in Slowakije en de introductie van PI MS in Singapore. De laatste jaren heeft Voorkom stress Een verhoogde spierspan ning kan door stress ont staan. Problemen op je werk los je op door ze te bespreken. John veel tijd en energie in het filter- straten-project gestoken en mede dankzij hem mag het resultaat er zijn! De receptie met het voltallige gezin Rotmensen (zie foto) was zeer geslaagd. De tip van de familie Rotmensen voor een volgende officië le gelegenheid is: een 'disco'-taxi en geen thee en cake bij de vooront vangst, maar gewoon direct een Biertje?! Elien Smits, rayonmanager Filtratie

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 2