BTD strijdt om Vlieland-cup |j| 0 - f Stadswaterkelder wordt opnieuw gecoat -f ïlWPvS De redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 6321, Frea Lodewijk (Bouw bureau HNS) tst. 6099, Renske de Laat (Lasswell Communication Events) tst. 7074 of 06-53346447, Manon van Veenendaal (Verpakken) tst. 7216, Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf/BTD-UC) tst. 7221/6452 Het redactieadres: Renske de Laat, BK 2.15, Z/Wou. E-mailadres Zoeter- woude: Leven in de Brouwerij De inleverdatum: Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij verschijnt 5 november 2003. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 24 oktober 2003 worden ingeleverd. de eerste prijs in ontvangst mochten nemen. Uiteraard was er ook een spor- tiviteitprijs die, vooral om zijn inzet bij de BTD, naar Gijs Vlieland ging. De ove rige deelnemers gingen allemaal naar huis met een verdiende tweede plaats. Na de emotionele prijsuitreiking (je wint niet iedere dag zo'n cup), is de hele groep gaan wokken in Hazerzwoude. We konden daar wokken met verschillende sauzen, van heet tot heel heet en met veel knoflook. Nog nooit vond ik het zweet op die avond van mijn collega's zo lekker ruiken, als je weet wat voor lucht ze de volgende dag met zich meedroegen. Al met al was het een leuk uitje. Eric de Roode, Bedrijfstechnologische Dienst Met het BTD-uitje hebben we dit jaar gewacht tot het einde van het jaar. Toen bekend werd dat Gijs Vlieland bij Verpakken gaat werken en dus afscheid van ons neemt, hadden we gelijk een goed moment om met zijn allen op pad te gaan. Gijs heeft in de jaren dat hij bij de BTD werkt, altijd de teamuitjes verzorgt en ons goed laten zien hoe je zoiets regelt. Dus om zo'n persoon als Gijs goed te eren, moesten we een leuk, maar ook sportief uitje verzinnen. En dat was het, want we zijn gaan bowlen in Alphen. Er werd gestreden om de Vlieland-cup met een eerste prijs voor de heren en een eerste prijs voor de dames. Karei van der Broek en Defnie Paardekooper waren de gelukkigen die ff --1 4 --v'Vlr .X-'"'''» "i Het stoffige staalgrid word opgezogen De Stadswaterkelder, gelegen achter de Moutsilo's, krijgt van binnen een nieuwe coating. De enorme kelder wordt gebruikt voor de opslag van drinkwater, maar is tijdelijk leeg voor de werkzaamheden. Voordat de nieuwe coating op de wan den kan worden aangebracht, moest eerst de oude laag eraf worden gehaald, zodat de nieuwe coating goed blijft zitten. De oude laag is met straalgrid eraf gestraald, een nogal stoffig materiaal (wat duidelijk op de foto's is te zien). Nadat de oude laag eraf was, moest het staalgrid weer worden verwijderd. Dit is in week 42 met een vacuümwagen gebeurd. Hierna worden de muren geplamuurd, zodat deze helemaal egaal zijn. Vervolgens worden de muren en steunpilaren van de nieuwe coating voorzien en kan er weer drinkwater in de Stadswaterkelder worden opgesla gen. De werkzaamheden worden half december afgerond.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 8