Yvonne Wilmot 25 jaar in dienst Jennifer Aniston in Heineken-commercial 25 jaar in dienst A V Y y Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude De secretaresse van het hoofd van de Technische Dienst, Yvonne Wilmot, was donderdag 11 sep tember 25 jaar in dienst bij Heineken, en dat mocht natuurlijk niet ongemerkt voorbij gaan. Maandag 13 oktober kwam een grote groep mensen bijeen om met koffie en gebak deze mijl paal te vieren. Yvonne is in 1978 bij de Centrale Inkoop als typiste begonnen. Na vier jaar werd ze administratief medewerkster van de Bedrijfs- inkoop en in 1986 ging ze als inko per van het Bedrijfsbureau aan de slag. Sinds 1994 is Yvonne werk zaam in haar huidige functie. Tot voor kort voor Frans Glavimans en sinds 1 september voor Pauwel van Nieuwenhove. Tijdens het kof fiedrinken kreeg Yvonne van Pauwel een prachtig bloemstuk, de gouden Heineken-ketting en een cadeau van de afdeling uitge reikt, gepaard met een paar dikke zoenen. De laatste twee Heineken biertjes of Jennifer Aniston helpen? Voor veel mannen een duidelijke zaak: de Heineken biertjes. Zo denkt de mannelijke hoofdrol speler van de nieuwe Heineken-com mercial ook als hij Jennifer in een supermarkt tegenkomt en ze net niet bij de bovenste plank kan, waar de Heineken biertjes staan. De nieuwe Biertje?-commercial ging 29 septem ber in première. Niemand minder dan actrice Jennifer Aniston, beter bekend als Rachel Green uit de wereldbe roemde tv-serie 'Friends', speelt daar in mee. Jennifer speelde mee in een internationale film, die door Heineken Corporate is gemaakt. Na wat aanpassingen was het beeldma teriaal van de film uitermate geschikt voor de Biertje?-campagne in Nederland. Zo'n kans kon Heineken niet voorbij laten gaan. Alleen jam mer dat Jennifer uiteindelijk geen toe stemming gaf de beelden uit te zen den waarop zij echt 'Biertje?' vraagt. Hij hoeft er niet lang over na te denken... hij houdt de biertjes 1 november 2003 H. Kranenburg Colonne 52, ploeg D (Export) 6 november 2003 G.M. Bottse ploeg 1, rayon Brouwen W. Vooijs Colonne 52, ploeg E (Export) Van harte gefeliciteerd! Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 5