Mag ik SI mij even voorstellen... RSI-tip Wordt vervolgd! Heineken 3 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude De brouwerijmanager gaat weg, leve de nieuwe brouwerijmanager! Bij de bekendmaking leek het nog rede lijk ver weg. Omstreeks oktober een nieuwe baan bij de Brau Union, de jong ste telg in de familie van Heineken- ondernemingen. Inmiddels staat de nieuwe brouwerijmanager te trappelen om het stokje van mij over te nemen. Na een aantal enerverende jaren in Zoeterwoude, die naar mijn gevoel voorbij zijn gevlogen, krijgt nu Hein van Dort de grootste en mooiste Brouwerij van Heineken onder zijn hoede. En voldoende basis, initiatieven, plan nen en lopende projecten om deze Brouwerij ook tot de beste van de wereld te laten behoren. Hein zal ongetwijfeld op zijn eigen wijze het vervolg geven aan het con tinue verbetertraject waarin wij als Brouwerij verkeren. Maar het roer gaat niet om, we vervolgen onze koers! Voor mij ligt binnenkort een schitteren de periode achter me en kijk ik met genoegen uit naar de nieuwe uitdagin gen in het oosten. Het ga jullie allen goed en met alle vertrouwen wens ik jul lie met Hein een prachtige tijd toe in Zoeterwoude, met een zo mogelijk nog prachtiger eindresultaat. Succes en tot ziens! Wilbert Raaijmakers Meer bewegen! Neem veel korte pauzes om even te bewegen, ga dan even achter je computer vandaan. Doe enkele oefeningen die tegengesteld zijn aan je werkhouding. "-is* Hallo, mijn naam is Marjolein Rams. In 1996 ben ik als uitzendkracht begonnen bij de afdeling P&O Food-/ Stafdiensten in Zoeterwoude. In 1999 ben ik, na de geboorte van mijn eerste dochter, parttime gaan werken bij P&O Brouwerij. Na hier vier jaar met veel plezier te hebben gewerkt, kreeg ik de kans een nieuwe uitda ging binnen Heineken aan te gaan. Per 1 september werk ik, samen met Frea Lodewijk en Astrid Schellinger hout, op de administratie van de afdeling Bouwbureau HNS. Astrid en lein Rams ik werken als duo; Astrid is er het begin van de week en ik het eind van de week. Ik ben getrouwd met Peter en heb twee dochters, Maartje van 4 en Emmy van 1 jaar. Mijn hobby's zijn aquajoggen, lezen en reizen. Groetjes, Marjolein Rams, Bouwbureau HNS Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 3