Herman en Ruud liepen de Vierdaagse t Riza Ince 25 jaar in dienst bij Heineken Je collega's Heineken Nederland Supply Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Herman Kokshoorn en Ruud Noten van Colonne 5, ploeg D, liepen dit jaar mee met de Nijmeegse Vierdaagse. Voor Herman was het de eerste keer, voor Ruud de tweede. Herman deed het gelijk goed en liep 50 kilometer. Enthousiast gemaakt door collega's tijdens de lunch, spraken Herman en Ruud af om samen de Vierdaagse te lopen. En zo geschiedde. Maandag 14 juni vertrokken ze naar Nijmegen om zich te melden. Tijdens deze dagen verbleven ze in een sporthal/slaapzaal in Bemmel, van waaruit zij iedere morgen met een shuttlebusje naar de start in Nijmegen werden gebracht en 's avonds weer naar terug werden gebracht. Dinsdag en woensdag, de dagen van Eist en Wijchen, waren moordend. Zeker gezien de hoge temperaturen. Bij Herman kwamen op de tweede dag blaren in over vloed en Ruud had nergens last van! In verband met de hitte mochten ze woensdag 10 kilometer minder lopen. Toch werd er nog 43 kilometer gelopen die dag. Donderdag, de dag van Groesbeek (Zevenheuvelentocht), was een stuk aangena mer. De temperatuur was gezakt en het was goed wandelweer. De blaren waren goed ingetapet en dus werd er die dag weer 50 kilo meter gelopen. De laat ste dag is de dag van Cuijk, wat een feest was het daar! "Wij hebben het ervaren als vier fantastische dagen, vooral de in tocht in Nijmegen was zeer emotioneel. Iets om nooit te vergeten en zeker, als alle blessures over zijn, om nog eens te herhalen." Herman Kokshoorn en Ruud Noten /'SS'. Herman en Ruud Nadat Riza vorig jaar zijn brevet voor '25 jaar huwelijkse trouw' had behaald, was vrijdag 1 augustus de eer aan Ed van Willegen om aan Riza het brevet '25 jaar in dienst bij Heineken' te overhandigen. In aanwe zigheid van enkele collega's werden hem de versierselen opgespeld. Onder het genot van koffie en gebak werd de loopbaan van Riza doorgeno men. Hier kwam naar voren dat Riza zijn loopbaan bij Heineken altijd op de exportcolonnes heeft doorge bracht. Op deze colonnes heeft hij zich ontpopt als specialist Vulmachine, Etiketteermachine, pas teur en daarnaast ook in kwaliteit naar de lijn. Alsof dat alles nog niet genoeg is, blijkt hij nog steeds niet te zijn uitgestudeerd. Van harte gefeliciteerd Riza Riza, hierbij willen wij, je collega's van Colonne 51 en 52, ploeg C, je van harte bedanken voor je inzet en moti vatie.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 7