Speldje voor Rob Wassing Bouwwerkzaamheden Colonnelaan- overkapping gestart Heineken Nederland Supply 5 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Op 1 juli was het 25 jaar geleden dat Rob Wassing bij Heineken begon. Voor subunitmanager Dini Bouwmeester, was dat de reden om Rob in de CCK van de afdeling Brouwen de speld voor 25 jaar trou we dienst op te spelden. Zij vertelde dat Rob net geen 25 jaar op de brouwafdeling werkt. Hij was namelijk korte tijd op een andere afdeling werkzaam. Dat avontuur duurde ech ter kort, want Rob kwam terug bij Brouwen. Verder roemde Dini Robs kwaliteiten en in het bijzonder het feit dat Rob zaken altijd tot op de bodem uitzoekt. Na het officiële spelden en het over handigen van de enveloppe, moest de koffie met gebak nog even wachten, want Rob wilde iedereen uit de ploeg bedanken voor de prettige samen werking al die jaren. Jaap de Boer Rob ontvangt de speld voor 25 jaar trouwe dienst Je hebt het al op het BrowseHuis kunnen lezen: de bouwwerkzaamheden op de Colonnelaan zijn gestart. Als het goed is, beschikken we in maart of april 2004 over een groot magazijn waarin zowel de producten voor Binnenland en Export, als de etiketten en het karton van EVM worden opgeslagen. Vorig jaar is een studie uitgevoerd onder de naam Logistiek Masterplan Zoeterwoude, waarbij kritisch is gekeken naar alle opslaglocaties op de Brouwerij en hoe we die nu en in de toekomst beter kunnen inrichten. Aandachtspunten daarbij waren de opslag op twee locaties voor Binnenland-producten en de ver snipperde opslag van EVM-produc- ten. Op dit moment wordt een deel van de Binnenland-producten opge slagen in een grote loods buiten de Brouwerij, bij Loods Jonker. Dat brengt extra handling- en transport kosten met zich mee. Eenmalige ver pakkingen worden nu nog verspreid over het hele terrein opgeslagen. Dit maakt een overzichtelijke aansturing lastig. Daarnaast voldoen sommige opslaglocaties niet aan de eisen van EVM. Het nieuw in te richten maga zijn rekent af met deze problemen. De bouwactiviteiten De voorbereidingen voor de bouw zijn in augustus begonnen. Zo zijn de bloemperken en lantaarnpalen ver wijderd en de fietsenstallingen ver plaatst. Verder is er een bouwkeet geplaatst en is de Colonnelaan aan de oostkant afgesloten voor verkeer. Om de veiligheid op de bouwplaats voor bouwers en Heineken-medewer- kers te garanderen, is de bouw in twee delen gesplitst, waardoor er altijd een doorgang blijft tussen het Binnenland- en het Exportmagazijn. Zo ondervindt de operatie zo min mogelijk hinder. In het volgende nummer van Leven in de Brouwerij vertellen wij je meer over de bouw van de overkapping. Voor vragen kun je terecht bij je teamleider of contact opnemen met Kirsten Barnhoorn, overall projectma nager Opslagcentralisatie.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 5