WIE IS Ariane den Hollander (30) Zin om eens gezellig te biljarten? operator Verpakken, fustencolonne PROFIEL 4 II Hoe lang werk je al bij Heineken? "Alweer zeven jaar. Na mijn studie Levensmiddelentechnologie heb ik twee jaar bij een microbiologisch laboratorium gewerkt. Daarna ben ik via een advertentie bij Heineken terechtgekomen." Wat is je favoriete vakantieland? "Die heb ik niet echt. Het liefst zou ik ieder land wel willen bezoeken, maar dan wel landen waar het niet te warm is. In Scandinavië, Ierland en Californië ben ik al geweest. Er is dus nog genoeg om te ontdekken." Wat is je thuissituatie? "Ik woon samen met mijn vriend Jeroen en 3 april hebben we een dochter, Senna, gekregen. Ik ben zojuist weer begonnen met wer ken." Bevalt het werken weer? "Zeker. Ik ben parttime gaan wer ken, voorlopig in dagdienst omdat de ploegendienst niet gemakkelijk te combineren is met de zorg voor onze dochter. Helaas kan ik na 1 januari 2004 niet meer in de dag dienst blijven werken en daarom ben ik op zoek naar een andere functie binnen de brouwerij." Wat doe je voor de ontspanning? "Normaal zit ik op korfbal en tae kwondo, maar momenteel heb ik deze sporten even stopgezet vanwe ge mijn dochter Senna en mijn studie hbo Levensmiddelentechnologie. Over twee jaar hoop ik mijn studie af te ronden en het weer op te pak ken. In de tussentijd ga ik een keer per week steppen om mijn energie kwijt te raken." V|H In samenwerking met Biljart vereniging Heineken Zoeterwoude (BVHZ) organiseert de Personeels vereniging Heineken Zoeterwoude (PHZ) een biljartavond voor interne en externe medewerkers van de vestigingen Zoeterwoude en Den Haag. De biljartavond vindt plaats op vrijdag 19 september aanstaan de van 17.30 - 00.30 uur in de bil jartzaal achter het kantoorrestaurant. Er wordt klassiek biljart gespeeld in de spelsoort libre. Deelname is mogelijk voor competitiespelers en recreanten. Inschrijven kan tot uiter lijk 10 september aanstaande bij/per mail naar: Marius van der Bent (GB-02), Jan Broomans (BK-305), Sylvia Best (kamer 2.106), Enrico Grootveld (kamer 0.172), Heike Schmidt (kamer 1.478) of Theo van der Tuijn (kamer 1.468).

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 4