Groene Heineken-neon op Tankblok 5 Nieuwe brouwerijmanager Records! Heineken 3 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Een hete zomer hadden we voorspeld, maar dat het zo heet zou worden had niemand kunnen dromen. Tot en met de maand juli hebben we als brouwerij de magische grens van een productiviteit van meer dan 10.000 hl per fte door broken! Op de diverse verpakkingslijnen is het ene na het andere record verbroken. De colonnes voor Binnenland hebben uitste kende OPI's laten zien. Op de bliklijn wer den absolute records gevestigd, evenals bij Colonne 51/52. Dit alles natuurlijk met de inzet van alle toeleverende en ondersteunende afdelingen. Met de volle aandacht voor het budget 2004, met alle focus op het zo goed mogelijk reali seren van de doelstellingen voor 2003 en met alle ongemakken van de toch wel erg hoge temperaturen tijdens het wer ken, zijn er geweldige prestaties gele verd! Perfect! ledereen bedankt voor deze goede resultaten. Voor 2004 staan er nog een aantal herstructureringen op de planning, die ons in staat moeten stellen om onze positie in de markt te behou den. Na het mooie weer komen er dan ook weer andere tijden, maar ik ben er van overtuigd dat we ook hier doorheen komen als we met elkaar de uitdaging aangaan! Wilbert Raaijmakers mi yjfe Wie over de Nil richting Zoeter woude rijdt, kan niet meer om de Heineken Brouwerij heen. De groene Heineken-neonverlichting straalt de automobilisten al van verre tegemoet. De tekst is maar liefst 3,5 meter hoog en is daarmee de eerste groene neon van dit formaat. Het project werd uit gevoerd in samenwerking met de afdeling MMU, Merchandise Materials Unit. De letters van de nieuwe blikvan ger zijn gemonteerd op het nieuw gebouwde Tankblok 5. De elektrische aansluitwerkzaamheden hebben twee dagen in beslag genomen. De lichtre clame in Zoeterwoude is een 'grote broer' van eenzelfde, kleinere versie, die enkele jaren geleden als proef werd gemaakt en nu de gevel van Heineken Brouwerijen Evenementen Service in Amsterdam siert. Het is de bedoeling dat op termijn ook het kan toorgebouw in Zoeterwoude een groene uitstraling krijgt. U heeft het waarschijnlijk al op het BrowseHuis bij de organisatiemede delingen gelezen; het is inmiddels bekend gemaakt wie Wilbert Raaij makers gaat opvolgen als brouwerij manager Zoeterwoude. De heer Hein van Dort, momenteel general manager South Pacific Brewery Ltd., Papua New Guinea volgt per 29 sep tember Wilbert op. In zijn nieuwe functie zal de heer Van Dort aan Marc Gross rapporteren en deel uitmaken van het Management Team van Heineken Nederland Supply. Verdere kennismaking met de heer Van Dort volgt uiteraard via Leven in de Brouwerij. Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 3